poster

O nama

Restoran Butina na Murteru neizostavno je mjesto posjeta nautičara na njihovim krstarenjima Jadranom i  kornatskim arhipelagom. Tijekom godine domaćin je brojnim regatnim eventima.

Restoran Butina sa svojim natkrivenim terasama i zatvorenim djelom ima kapacitet od 400 mjesta pa je pogodan za organiziranje regata, domjenaka, vjenčanja i ostale vrste druženja.

U prekrasnom ambijentu na terasi iznad mora možete uživati u morskim specijalitetima ili kontinentalnoj kuhinji. Naše stručno osoblje kreirat će meni prema vašim željama.

Konobar (m/ž)

Osnovno o poslu

Datum početka natječaja

22.05.2018.

Datum kraja natječaja

15.06.2018.

Poslodavac

MARINA HRAMINA d.o.o. za nautički turizam

Ugostiteljski objekt

Restoran Butina
Butina 1, Murter, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Murter

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća po dogovoru, ovisno o vještini i kompetencijama

Područje rada

konobar

Obrazovanje:

Željeno obrazovanje/stručna sprema kandidata

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

1-3 godine

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu

Jezici

engleski

Nudimo Vam

Želite li raditi u vrhunskom restoranu u marini na Murteru?
Zapošljavamo konobara  (m/ž)
Pridružite se našem odličnom timu!

- poticajna plaća po dogovoru, ovisno o vještini i kompetencijama

- smještaj i hrana

- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Uvjeti:

- minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima u restoranu

- znanje engleskog jezika

- odgornost i pouzdanost

- spremnost na timski rad

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.
Top