Gardelin d.o.o. zapošljava Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž) - 2 izvršitelja

O nama

Bilo je to još davne 1969. g. kada smo po prvi put otvorili vrata našega restorana i pansiona „Gardelin“. Pozicionirani povrh zapadnog ulaza u Pulu, na Velom Vrhu, uvijek smo bili i ostat ćemo zanimljivo mjesto svakom znatiželjniku u potrazi za gastro užitkom, umornom putniku u potrazi za okrjepom te naravno svim našim redovitim gostima i prijateljima.

Kroz naš skoro polustoljetni vijek redovito smo obogaćivali našu ponudu pa tako restoran danas nudi izabrane domaće i regionalne delicije te je na široko poznat po roštilju na drveni ugljen i ražnju. Vikendima je uvijek veselo uz živu muziku i posebne menije. Osim restorana razvili smo i kvalitetnu ponudu smještaja za duže odmore, a i kratka noćenja. U ponudi imamo čak 5 pansionskih soba u sklopu objekta, izdvojenu kuću za odmor u antiknom dekoru s predivnom okućnicom, te turističke apartmane. Od nedavno „Gardelin“ je bogatiji i za sportsko rekreacijsku aktivnost. Kod nas možete iznajmiti bicikle za razgledavanje okolice i sportsku vožnju ili nam se pridružiti na organiziranoj bike turi po nekoliko zanimljivih staza juga Istre.

Naša obiteljska kuhinja zastupa podjednako kako domaće tako i regionalne delicije. Od široke ponude izdvajamo istarski pršut i domaći sir, domaće pašte te mesne i riblje specijalitete. Istaknuli bismo ono po čemu smo prepoznatljivi, a to je priprema istih na roštilju na drveni ugljen te naš ražanj, koji se okreće tijekom ljetnih mjeseci.

Osim vikend programa sa živom muzikom i posebnim menijima, nudimo Vam i organizaciju svadbi, domjenaka, poslovnih večera, fešta te bilo kakvih organizacija za Vas i Vašu grupu prijatelja. Ambijent je veoma ugodan i uvijek prijateljski s dovoljno mjesta za svakoga. Prostrana ljetna terasa koja prima stotinjak gostiju te unutrašnjost nešto manjega kapaciteta uz stari kamin i drveni interijer.

Veselimo se vašem dolasku!

Restoran Gardelin traži :: Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž) - 2 izvršitelja

Datum početka natječaja

15.07.2019.

Datum kraja natječaja

15.08.2019.

Poslodavac

Gardelin d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Gardelin
Paduljski put 2, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula, Istra

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni radnik u kuhinji

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

pomoćni radnik u baru/kuhinji

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Gardelin zapošljava pomoćnog radnika u kuhinji (m/ž) - 2 izvršitelja

Pridruži se našem veselom timu u Puli!

Početak rada odmah!

Nudimo:

- smještaj i obrok u dogovoru s vlasnikom

- plaća prema dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

- odgovornost, pouzdanost i urednost

- spremnost na timski rad