Ugostiteljski obrt Grečica zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Grečica posao :: Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Grečica na otoku Pagu svim svojim gostima nudi pregršt finih jela spremljenih od svježih i najkvalitetnijih namirnica te veliki izbor pića koja će vas rashladiti i osvježiti u ljetnim danima.

U našem ugodnom i opuštajućem ambijentu možete uživati u pizzama, ribljim i mesnim jelima te jelima spravljenim s domaćom tjesteninom.

Naše ljubazno i profesionalno osoblje također će Vas ponuditi velikim izborom vina te ostalih pića.

Dođite i uvjerite se sami!

Restoran Grečica traži :: Pomoćni kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

05.07.2019.

Datum kraja natječaja

05.08.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Grečica

Ugostiteljski objekt

Restoran Grečica
Zubovići 16, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

7.000,00

Područje rada

pomoćni kuhar

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Grečica na prekrasnom otoku Pagu zapošljava!

Pomoćni kuhar (m/ž)

Početak rada : ODMAH

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Nudimo Vam :

- smještaj i hrana osigurani

- plaća 7.000,00 kn

- rad u smjeni od 8 sati

- prekovremeni sati su dodatno plaćeni

- radu u ugodnoj atmosferi

Uvjeti :

- iskustvo nije potrebno, ali je poželjno

- marljivost i urednost