poster

O nama

Restoran je otvoren 10. rujna 2010. godine. Od početka su dvojica braće Tomislav i Ivan imali isti cilj – u centru grada ponuditi tradicionalna zagrebačka jela po pristupačnim cijenama i ugodnu obiteljsku atmosferu. U vrlo kratkom vremenu za Lanternu na Dolcu se čulo i do Londona. Svako jutro namirnice nabavljamo od kumica s Dolca i zato možemo garantirati da je svaki sastojak jela svjež.

Restoran je smješten u jednoj od najstarijih ulica u staroj jezgri Zagreba, u podrumu koji je star preko 300 godina. Interijer stvara posebnu i toplu atmosferu jer je nadsvođen originalnim ciglama koje se lijepo ističu. Na taj način, s mirisom povijesti i gradskih legendi stapa se vrhunski užitak tradicionalne zagrebačke gastronomije. Željeli smo kroz prostor i hranu spojiti moderno i tradicionalno, pa smo neke ideje dobili i iz stare kuharice iz 1854. godine, koju smo pronašli u Muzeju grada Zagreba. Nismo se htjeli odreći našeg hrvatskog okusa, te smo u svu tradiciju dodali i neki svoj sastojak.

Naš jelovnik je spoj modernog i tradicionalnog. Nikad nećemo odustati od kvalitetnih namirnica. Svojim ugledom i imenom jamčimo Vam vrhunsku gastronomsku ponudu. Svako jutro namirnice nabavljamo od kumica s Dolca. U našem restoranu znamo da ne možemo do u tančine svakome gostu pogoditi okus koji mu najbolje odgovara, ali možemo jamčiti da je svakog jutra svježa namirnica stigla sa glavne zagrebačke tržnice, tzv. trbuha grada.

Samostalni kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

08.05.2018.

Datum kraja natječaja

31.05.2018.

Poslodavac

Švagelj Grupa d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Lanterna na Dolcu
Opatovina 31, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Zapošljavamo samostalnog kuhara!
Pridruži se našem odličnom timu u samom centru Zagreba (Dolac)!

- plaća po dogovoru

- slobodan dan u tjednu

- rad u ugodnoj atmosferi i okruženju

Uvjeti

- radno iskustvo 1-3 godine

- pouzdanost i odgovornost

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.