J&J, obrt za ugostiteljstvo, turistička agencija zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Mediterraneo Secret Garden (NE ZOVE SE VIŠE TAKO) posao :: Pomoćni kuhar (m/ž)

Na Cesti za Valaltu, na adresi Lim 8, samo nekoliko minuta vožnje od centra Rovinja sakrila se ova posebno šarmantna gastro oaza usred maslinika i loze, koja osim gastro iskustva, osigurava i neizmjerno prijateljsku i opuštenu atmosferu u još divnijem ambijentu.

Spoj prirode, domaćih zalogaja, mirisa Mediterana samo je mali dio onoga što restoran Mediterraneo Secret Garden čini neodoljivim mjestom koje ne smijete zaobići. Kada je u pitanju meni, ono što izdvajamo, ali isto tako preporučuju i zadovoljni gosti, svakako su jela od domaće tjestenine, tartufa, ribe... Neizostavan je i rižoto s tartufima i škampima, a krakovi hobotnice na bijelom grahu s mladim lukom i maslinama prava su poslastica za sve gurmane. U ponudi su i teleći obrazi s tekućom palentom i šafranom, kao i crni rižoto od sipe i mozzarelle.

Restoran Mediterraneo Secret Garden (NE ZOVE SE VIŠE TAKO) traži :: Pomoćni kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

04.04.2019.

Datum kraja natječaja

05.05.2019.

Poslodavac

J&J, obrt za ugostiteljstvo, turistička agencija

Ugostiteljski objekt

Restoran Mediterraneo Secret Garden (NE ZOVE SE VIŠE TAKO)
Cesta za Valaltu - Lim 8, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo pomoćnog radnika u kuhinji  (m/ž)

Pridruži se timu Mediterraneo Secret Garden Restorana u Rovinju!

Početak rada : ljeto 2020.

Rok prijave : listopad 2019.

Nudimo vam:
 - plaća i raspored po dogovoru

- probni rad od 7 dana sa uključenim smještajem i mogučnosti produljenja na stalni radni odnos

- rad u poticajnoj i ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- pozitivna energija

- spremnost na timski rad