poster

O nama

Casa mexicana LA CONCHA, na rovinjskoj rivi, nudi vam širok izbor meksičkih delicija, od pikantno začinjenih jela do laganih, slano-slatkih specijaliteta. Vegetarijanci dobrodošli!

Naše najmlađe razveseliti ćemo prilagođenim menijem, te raznim slasticama, a rođendanskim slavljenicima pripremiti malo iznenađenje.

La Concha je oaza raznolike hrane, poseban restoran u Rovinju koji nudi drugačiju hranu od uobičajenog. Uz jedinstvenu ponudu na jelovniku, nudimo zadovoljstvo i na ostalim razinama  - potpuni doživljaj za sva osjetila uz živu glazbu i autentičnost ambijenta.

Konobar (m/ž) - više djelatnika

Datum početka natječaja

25.04.2019.

Datum kraja natječaja

25.05.2019.

Poslodavac

Meksički restoran La Concha

Ugostiteljski objekt

Restoran Mexicano La Concha
Nella Quarantotta 16, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Nudimo Vam

Restaurante Mexicano La Concha zapošljava konobare (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u srcu Rovinja!

Početak rada: 01.05. - 01.10.2019

Nudimo vam:

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

- smještaj i hrana osigurani

Uvjeti:

- 1-3 godine iskustva

- obavezno poznavanje engleskog jezika + poželjno još jedan (talijanski i njemački)

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.