poster

O nama

U Restoranu Orca hrana i atmosfera baziraju se na svježim i domaćim sastojcima koji se kreiraju u skladu s načelima istarske i mediteranske kuhinje. Od svježih sezonskih namirnica, tipičnim za istarsko područje, pripremamo jela koja čuvaju okuse karakteristične istarske kuhinje i mediteranske kuhinje, i pri tome spajamo tradicionalno i moderno. vodimo se motivom očuvanja tradicije, ali u modernom ruhu, te pratimo zahtjeve i standarde suvremenog gosta.

Od kada smo otvorili vrata Restorana Orca želimo da se naši gosti osjećaju kao doma, i uživaju u obiteljskoj atmosferi  restauranta koju vodi obitelj Hrvatin, uz pomoć svoje djece i vrijednog osoblja. Naše osoblje smatramo draguljem restaurana, pa je većina njih već 10 - 26 godina stalno zaposlena što govori o kvaliteti i atmosferi u samom restaurantu.

Pomoćni kuhar (m/ž)

Datum početka natječaja

18.03.2019.

Datum kraja natječaja

19.04.2019.

Poslodavac

ORCA obrt za ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Restoran Orca
Gripole 70, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

po dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

5-10 godina

Nije zadano!

Nudimo Vam

Restoran Orca zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž). Odlični uvjeti!

Postanite dio tima jednog od najboljih restorana u Rovinju!

Nudimo Vam:

- plaća po dogovoru

- rad na neodređeno

- osiguran obrok

- rad u ugodnoj i poticajnoj atmosferi

Uvjeti:

- iskustvo 5-10 godina

- poznavanje rada na tavama

- pouzdanost i odgovornost

- spremnost na timski rad

Logiraj se

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.