poster

O nama

Restoran Patak obiteljska je tradicija koja traje još od 1981. godine. Dugogodišnji gosti vraćaju se u restoran Antonio Patak iz različitih razloga: zbog dobrog roštilja, svježih namirnica, poput netom izvađenih jastoga iz jastožere koja se nalazi ispred restorana kao i svježih školjki koje se nalaze u moru  te raznovrsne ponude ribljih i mesnih specijaliteta.
Poznati smo po ponudi vrhunski ukusnih jela spravljenih od ribe svježe ulovljene toga dana.
Izdvajamo poznatu hvarsku gregadu, spravljenu od ribe i domaćih krumpira i veličanstveni brudet od jastoga.

Za sve se brine obitelj Dujmović - Ante, duh hedonizma cijelog doživljaja restorana, Nada koja ljubav prema kuhanju iskazuje osmišljavanjem originalnih receptura, Katarina, koja u restoran unosi strast prema zdravoj prehrani i Marijana koja je logistička potpora cijelom timu.

Za goste koji dolaze svojim brodom (do 15 m dužine / 15 tona težine) restoran Patak osigurao je 5 bova. Veći brodovi mogu se usidriti u Ždrilcu uz obavezno ostavljanje prostora za nesmetan prolaz pomorskog prometa.
Za pomoćne čamce (bajbote) privez je osiguran na molu ispred restorana.

Tražimo grill majstora (m/ž)

Datum početka natječaja

04.05.2017.

Datum kraja natječaja

26.05.2017.

Poslodavac

Antonio, obrt za ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Restoran Patak
Uvala Ždrilca 1, Hvar, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pakleni otoci, Hvar

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

grill majstor

Srednja škola

Godine radnog iskustva

5-10 godina

Znanja i kompetencije

higijenski minimum, sanitarna knjižica

Nije zadano!

Nudimo Vam

Restoran Patak s dugogodišnjom obiteljskom tradicijom na prekrasnoj lokaciji traži grill majstora za rad na roštilju s ribljim i mesnim specijalitetima. Naš restoran poznat je po ponudi vrhunskih jela spravljenih od ribe ulovljene toga dana. Tražimo vrhunskog grill majstora s iskustvom koji će se pridružiti našem timu i svojim umijećem pridonijeti da naš restoran i dalje bude vrhunski.

OPĆI UVJETI NATJEČAJA:

- Rad od 20. 05. do 01. 10.
- Iskustvo od najmanje 5 godine
- Plaća po dogovoru
- Smještaj i hrana osigurani

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.