Obrt za ugostiteljstvo Ulika zapošljava Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Ulika posao Pomoćni kuhar (m/ž)

Na samoj rivi u gradu Rovinju, smjestio se restoran Ulika, pravi izbor za romantičnu večer i ugodno druženje.

Restoran za modernu europsku kuhinju, svojim posjetiteljima priprema vrhunska jela od svježih namirnica, a za ugodnu i prijateljsku atmosferu pobrinut će se naše ljubazno osoblje.

Veselimo se vašem dolasku!

Datum početka natječaja

15.07.2019.

Datum kraja natječaja

15.08.2019.

Poslodavac

Obrt za ugostiteljstvo Ulika

Ugostiteljski objekt

Restoran Ulika
Porečka 6, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj, Istra

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Ulika u Rovinju zapošljava pomoćnog kuhara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo:

- osiguran obrok

- plaća prema dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- potrebno radno iskustvo (min. 2 godine)

- osoba mora biti odgovorna, uredna i čista