poster

O nama

Surf Bar prepoznat je po visokoj kvaliteti usluga, kao i bogatoj ponudi koju ima na raspolaganju.

Primarna djelatnost kojom se može pohvaliti zavidnom količinom piva, imamo čak 40 vrsta. Sami caffe bar je pet friendly te se može slobodno doći s četveronožnim ljubimcima.

Osim u dobroj pivi, možete uživati i u raznim koktelimate ujedno koristiti internet, a na raspolaganju su u svakom trenutku stručni i ljubazni djelatnici.

 Nudimo i mogućnost iznajmljivanja brdskih bicikla za vožnju po predivnoj i divljoj prirodi rta Kamenjaka i južne Istre.

Djelatnik za fast food (m/ž)

Datum početka natječaja

15.05.2019.

Datum kraja natječaja

15.06.2019.

Poslodavac

U.O Novak

Ugostiteljski objekt

Surf bar
Selo 62, Premantura, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Medulin i Premantura

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Surf bar zapošljava djelatnika za fast food (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo vam:

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

- smještaj i 1 obrok osigurani

Uvjeti:

- poželjno iskustvo

- pripremanje jednostavnih jela

- pouzdanost i odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)

Logiraj/Registriraj se i prijavi se na natječaje s punim CV-om

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.