poster

O nama

Taverna Galija zaklonjena je ispod borova na kraju cavtatske rive. 16 km južno od Dubrovnika i 2 km od magistrale.

Svi mi u Taverni Galija radimo zajedno iz dana u dan, kao tim, obitelj, kao dobro organiziran sustav.

Uživamo da su naši gosti zadovoljni, bilo da je to zbog ukusne hrane pripremljene od naših kuhara i osoblja, ili zbog odlične glazbe i ugodne atmosfere na terasi i u taverni, ili zbog prekrasnog pogleda na stari grad Cavtat.

Svi mi u Taverni Galija radimo zajedno iz dana u dan, kao tim, obitelj, kao dobro organiziran sustav. Uživamo da su naši gosti zadovoljni, bilo da je to zbog ukusne hrane pripremljene od naših kuhara i osoblja, ili zbog odlične glazbe i ugodne atmosfere na terasi i u taverni.

Kuhar-grill majstor

Datum početka natječaja

29.08.2017.

Datum kraja natječaja

18.09.2017.

Poslodavac

Taverna Galija

Vuličevićeva 1, Cavtat, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Cavtat

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

izvrsna primanja

Područje rada

grill majstor

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Nudimo Vam

Taverna Galija u Cavtatu je restoran s 40. godišnjom tradicijom i ujedno je perjanica ugostiteljske ponude na samom jugu Hrvatske.

Tražimo kuhara-grill majstora koji su mlade i ambiciozne osobe sa znanjem rada na roštilju - riba, meso povrće ...

- izvrsni radni uvjeti s motivacijskim primanjima
- SSS ili strukovna škola
- 1-3 godine iskustva
- osiguran smještaj u stanu (do dvije osobe) - 2 sobe, kupaona, TV, free Wi-Fi
- osiguran dnevni obrok
- smjenski rad

- izvrsna primanja

Za prijavu na natječaj potrebno je imati profil na našem portalu. Nakon logiranja/registracije vratite se ovdje prijaviti na natječaj.