Terme Tuhelj zapošljava Kuhar (m/ž)

Terme Tuhelj posao Kuhar (m/ž)

Terme Tuhelj nalaze se u središtu Hrvatskog zagorja na samom izvoru termalne vode i ljekovitog blata, a okružuju ih zeleni brežuljci i predivni krajolik, udaljen od Zagreba samo 40 kilometara.

Danas smo vodeće turističko poduzeće u Zagorju i jedno od najboljih turističkih rekreacijskih središta na području kontinentalnog turizma u Hrvatskoj.

Osnovna vizija našega poslovanja je postati najpoželjnija odmorišna destinacija u kontinentalnoj Hrvatskoj.

Naš cilj i misija je postati suvremeno poduzeće s prepoznatljivom uslugom, što znači pružati našim gostima vrhunsku kvalitetu suvremenih usluga od strane zadovoljnih zaposlenika, razvijati poslovanje i rasti, postavljati standarde topličkog i wellness turizma na domaćem tržištu te kreativno komunicirati s okolinom.

Razvoj Terma Tuhelj u smislu izgradnje i preuređenja objekta te u smislu osmišljavanja naše ponude vodimo s ciljem stvaranja prvog pravog wellness & spa resorta u kontinentalnoj Hrvatskoj.

Datum početka natječaja

16.07.2019.

Datum kraja natječaja

07.08.2019.

Poslodavac

Terme Tuhelj

Ljudevita Gaja 4, Tuhelj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Tuheljske Toplice

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

bez iskustva, 1-3 godine

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Misija u Termama Tuhelj je traženje pojedinaca koji će našim gostima ponuditi vrhunsku uslugu i iznimnu gostoljubivost. Ljudi su centar našeg poslovanja koji svojim znanjem, vještinama i osobnim pristupom daju dodatnu vrijednost našim uslugama.

U našu organizacijsku sredinu pozivamo sve dinamične, komunikativne i pouzdane djelatnike koje veseli rad u turizmu i ugostiteljstvu te rad s ljudima. Ukoliko ste željni novih izazova, tražite stalni posao i volite raditi u timu, prijavite se na naša otvorena radna mjesta.

Opis zaduženja:

  • pripremanje hladnih i toplih jela po dnevnim menijima i jelovnicima
  • pripremanje jela za posebne događaje
  • briga oko pravilnog skladištenje namirnica
  • održavanje higijenskih i zdravstvenih standarda
  • poštivanje uputa i normativa na području kuhinje
  • čišćenje i održavanje kuhinjske opreme, inventara i radnih površina

Nudimo vam:

  • zapošljavanje na određeno vrijeme s mogućnošću zaposlenja na neodređeno vrijeme
  • rad u ugodnom okruženju i dobrim radnim uvjetima
  • profesionalno ispunjenje i mogućnost napredovanja
  • obrok za zaposlenike
  • plaća ovisno o znanjima i kompetencijama kandidata

Novom djelatniku, pored redovne mjesečne plaće i stimulatnih davanja, nudimo i bogat izbor usluga Terma Tuhelj.
Ukoliko ste se prepoznali u nekom od gornjeg opisa, motivirani ste i imate potrebne kvalifikacije, pozivamo vas da se priključite našem timu.

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Sobar (m/ž)