MOFARDIN AGROTOURISM zapošljava Šanker/konobar (m/ž)

Agroturizam Mofardin posao Šanker/konobar (m/ž)

”NEMA STRESA” - moto je kuće Mofardin i upravo će Vas tako dočekati Luisa i Roberto u svojoj kamenoj kući okruženoj spokojem prirode, nadomak mora. Konoba Mofardin nudi istarske specijalitete kao janjetinu, jarića, odojka, pripremljene na ognjištu i ispod tradicionalne čripnje. Ovdje možete uživati u dobrom istarskom pršutu i ovčjem siru, okusiti domaću tjesteninu - fuže s kokošjim umakom ili rajčicom, različite juhe, povrće i, naravno, svježu ribu vrijednih rovinjskih ribolovaca. Vino i rakije pripremljene s voćem i lokalnim travama pretvorit će susrete za stolom u veselje i feštu, tijekom kojih se s lakoćom rađaju nova prijateljstva.

Nedaleko od kuće otvara se prekrasno more, poznato po bistrim dubinama i čistim plažama okružene borovom i žirovom šumom, dok u ornitološkom rezervatu Palud možete promatrati različite vrste ptica selica. U blizini su Rovinj, Bale i Pula čije vas čarobne uličice vode uz kamene kuće, sve do crkvica, galerija, velikih i malih luka i slikovitih tržnica, uz svjedočanstva o bogatoj povijesti Istre. Kuća Mofardin raspolaže s 12 ležajeva u udobnim sobama, čiji prozori otvaraju pogled na vrt, gdje u skladu žive domaće životinje i gdje uz malo sreće možete sresti srnu, jelena i šarolike fazane.

Gostoprimstvo, tradicija, more i kultura, a iznad svega: ”Nema stresa!”

Datum početka natječaja

22.03.2019.

Datum kraja natječaja

20.04.2019.

Poslodavac

MOFARDIN AGROTOURISM

Ugostiteljski objekt

Agroturizam Mofardin
Veštar 4, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

šanker

Jezici

engleski, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Zapošljavamo ŠANKERE / KONOBARE (M/Ž)

Pridružite se našem odličnom timu!

Nudimo Vam:

- smještaj i hrana osigurani

- rad u ugodnom ambijentu i poticajnoj atmosferi

- plaća po dogovoru

Uvjeti:

- iskustvo 1-3 godine

- poznavanje engleskog i talijanskog jezika

- spremnost na timski rad

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)