Gastroposao.eu - prvo mjesto za zapošljavanje ili potragu za radnicima u sektoru ugostiteljstva i turizma
OPG Nikola Božić zapošljava Šanker (m/ž)

Đurina hiža - seoski turizam posao Šanker (m/ž)

Đurina je hiža nazvana po dedi Đuri.

Deda je bio šumar, lugar, skupljao je ljekovito bilje, pravio domaće čajeve i sokove. Deda Đuro je započeo voljeti prirodu, a mi nastavljamo. Mama i kći rade u kuhinji na lokalnim specijalitetima. Tata se bavi vinogradom sa 6000 trsova i proizvodi vino koje vam točimo. Uz to, tata proizvodi i suhomesnate proizvode za Đurinu hižu. Sin vodi restoran i brine o razvoju.

Đurina je hiža obiteljska priča!

Pružamo Vam radost uživanja najsočnijih mesnih doživljaja s isključivo hrvatskih farmi te iz isključivo hrvatskih šuma.

KVALITETA PRIJE SVEGA

Meso koje ćemo vam pripremiti bit će savršeno ili nikakvo. Mi ne nudimo „medium done“ i „well done“ odreske. Mi dajemo okuse! Biramo najbolje uzgajivače. Cijenimo one koji znaju što jedu i piju.

U Đurinoj Hiži pripremamo lokalne specijalitete.

Kuhinja sjeverne Hrvatske. Gljive iz kalničkih šuma. Kruh koji sami pečemo. Divljač pod pekom i na žaru. Sokovi od bilja što raste oko nas.

Gurmanski raj za sve ljubitelje prirode!

Dakle, Đurina Hiža je mjesto gdje ćete zadovoljiti sve svoje gurmanske apetite uživajući u maminoj kuhinji, velikom izboru sočnih komada mesa, specijalitetima od divljači, domaćim suhomesnatim proizvodima, te se okrijepite uz naša domaća vina, sokove i rakije te još puno toga finog i friškog.

Nalazimo se pola sata vožnje od Zagreba, u Varaždinskim Toplicama!

Osnovno o poslu

Datum početka natječaja

12.11.2019.

Datum kraja natječaja

16.12.2019.

Poslodavac

OPG Nikola Božić

Ugostiteljski objekt

Đurina hiža - seoski turizam
Varaždinska ulica 70, Varaždinske Toplice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Varaždinske Toplice

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

šanker

Obrazovanje:

Željeno obrazovanje/stručna sprema kandidata

Srednja škola

Godine radnog iskustva

1-3 godine

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu, šanker, Internet i e-mail

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Obiteljski restoran Đurina hiža zapošljava šankera (m/ž) na pola radnog vremena!

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Nudimo Vam :

- zaposlenje na pola radnog vremena

- rad u ugodnom okruženju

- redovita primanja (visina plaće ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata)

Uvjeti :

- urednost i marljivost

- komunikativnost

- motivacija i želja za rad

Top