SUNCE HOTELI d.d. zapošljava Šef kuhinje (m/ž)

Bluesun hotels & resorts posao Šef kuhinje (m/ž)

Bluesun Hotels & Resorts najveći je hotelski lanac u Srednjoj Dalmaciji koji broji 13 hotela smještenih u 6 sunčanih destinacija – Bol, Supetar, Brela, Tučepi, Marija Bistrica i  Starigrad-Paklenica.

Bluesun Hotels & Resorts je poslodavac jednakih mogućnosti za sve i cijeni raznolikosti u svojoj radnoj okolini te potiče apliciranje svih kvalificiranih pojedinaca bez obzira na spol, nacionalnu pripadnost, vjeru, spolnu orijentaciju, rasu, invaliditet, roditeljski ili bilo koji drugi status zaštićen zakonom o radu RH.

Uhvati priliku za rast i razvoj u turizmu!

Datum početka natječaja

27.07.2021.

Datum kraja natječaja

29.08.2021.

Poslodavac

SUNCE HOTELI d.d.

Ugostiteljski objekt

Bluesun hotels & resorts
Trpinjska 9, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Starigrad Paklenica

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

stimulativna primanja - visina plaće ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata

Područje rada

šef kuhinje

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

šef kuhinje, Izrada normativa

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bluesun Hotels & Resorts zapošljava šefa kuhinje (m/ž)

Uhvatite priliku za rast i razvoj u turizmu!
Početak rada: ODMAH!

Nudimo Vam:

- stimulativna primanja

- osiguran smještaj i topli obrok

- fleksibilno radno vrijeme

- timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje

- kontinuirane edukacije, usavršavanje i razvoj u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj!

Uvjeti:

- minimum 2 godine iskustva na sličnim pozicijama

- aktivno poznavanje engleskog jezika te poželjno znanje njemačkog ili drugog jezika

- motiviranost, odgovornost i komunikativnost s naglašenim sposobnostima rukovođenja

- stručnost i profesionalnost

Odgovornosti:

- organizacija cjelokupnog rada kuhinje

- organizacija rasporeda poslova i dužnosti u timu

- briga o kvaliteti proizvodnje i prezentacije namirnica

- vodi računa i kontrolira postavljene normative i optimalno korištenju sirovina u cilju racionalizacije troškova hrane i pića

- kontrola kvalitete i kvantitete primljene robe

- briga o pridržavanju svih propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda

- implementacija i razvoj novih proizvoda u svrhu povećanja kvalitete i prihoda

- obuka zaposlenika na radnom mjestu te poticanje njihove kreativnosti