Kvalitetne usluge d.o.o. zapošljava Advent - radnik na kućici (m/ž)

Cheese Bar posao Advent - radnik na kućici (m/ž)

Cheese bar je prvo mjesto u Zagrebu za ljubitelje dobrog vina i malih prigodnih zalogaja. Nalazi se nekoliko koraka udaljenosti od trga Bana Jelačiča.

Neovisno dali ste u prolazu prema glavnoj gradskoj tržnici, ili se želite opustiti nakon posla s društvom  - uvijek je dobro vrijeme za posjetu "Čiziju".

U ponudi se nalazi preko stotinjak etiketa hrvatskih vina, domaćih rakija i likera.

Uz spomenuto, treba dodati i velik izbor odličnih sireva - od kontinenta, pa sve do krajnjeg juga, ako tu pridodamo probrane suhomesnate delicije - svaki gutljaj će biti ispravno začinjen s malim zalogajem.

U dnevnim ponudama nerijetko će se u velikoj teći pripremati neko dnevno jelo, dok subotama možete dan začiniti s pravim domaćim pršutom ili kamenicama.

Zabavan i otvoren pristup kvaliteti, ovjenčao nas je kao perjanicu vinskih barova u Hrvatskoj - što nam daje podstrek da budemo što bolji i bliži našim dragim posjetiteljima.

Datum početka natječaja

07.11.2019.

Datum kraja natječaja

21.11.2019.

Poslodavac

Kvalitetne usluge d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Cheese Bar
Augusta Cesarca 2, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb - kućica Advent od 22.11.2019. do 07.01.2020.

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

odlična stimulativna primanja

Područje rada

radnik na kućici

Srednja škola, Srednja strukovna škola, VŠS

pomoćni konobar, pomoćni kuhar, pomoćni radnik u baru/kuhinji, šanker

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Cheese Bar traži radnike (m/ž) za rad na Adventu!

Lokacija: Zagreb - 22.11.2019. do 07.01.2020.

Idealna prilika za dobru zaradu - radite na Adventu u Zagrebu

Tražimo radnika ili radnicu za rad na ugostiteljskim kućicma Cheese Bara (Zagreb).

Uvjeti i opis posla

- rad na kućici, prodaja, naplata i izdavanje hrane i pića

- obračun smjene

- pomoć pri pripremi jednostavnih jela

- komunikacija s kupcima

- održavanje radnog mjesta

- timski duh i komunikativnost

- uobičajeni ostali poslovi

Cheese Bar - tražimo radnika na AdventuCheese Bar - najbolji vinski bar u Hrvatskoj