Klopa Perica j.d.o.o. zapošljava Advent ugostiteljska kućica radnik (m/ž)

Kućica Perica Raclette Advent posao Advent ugostiteljska kućica radnik (m/ž)

Kućica "Klopa Perica"

Klopa Perica Raclette traži radnika za rad na Adventu u ZagrebuNaša kućica nastavak je priče nastale 2012. godine na Vrbiku, kada je Saša Frid otvorio mali, obiteljski restoran u kojem je svakodnevno nudio domaće, ukusne gablece.

Nakon što je sam restoran zatvoren u kolovozu 2015., priča se nastavlja na zagrebačkom Adventu, gdje kućica već godinama nastupa na klizalištu na trgu kralja Tomislava.

Kućicu izdvaja što uz standardnu ponudu za advent nudi i poseban i originalan specijalitet švicarski raclette.

U planovima za ovu godinu planiramo i jela s domaćom tjesteninom, ponudu super bakalara, i još pokoje iznenađenje - možda se nađe u ponudi novo craft pivo.

Ove godne nastupamo 26.11.2019. do 07.01.2020.

Datum početka natječaja

30.10.2019.

Datum kraja natječaja

24.11.2019.

Poslodavac

Klopa Perica j.d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Kućica Perica Raclette Advent
Tomislavov trg, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb - kućica Advent od 26.11.2019. do 07.01.2020.

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

odlična primanja po satu

Područje rada

radnik na kućici

Srednja škola

pomoćni konobar, pomoćni kuhar, pomoćni radnik u baru/kuhinji, šanker, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Kućica Perica Raclette traži radnika (m/ž)
26.11.2019. do 07.01.2020.

Klopa Perica Advent Raclette zapošljava radnika - plaća 25kn/sat

Tražimo radnika ili radnicu za rad na ugostiteljskoj kućici Perica Raclette na klizalištu (Tomislavov trg Zagreb).

Uvjeti

- osoba koja voli rad s ljudima

- poznajete osnove ugostiteljstva ili ste voljni naučiti

- prijava na određeno vrijeme: zimsko razdoblje od 20.11.2019-10.01.2020.

- odlična primanja po satu

- mogući dodaci na plaću prema zalaganju i realizaciji

U ponudi Klopa Perica će se naći i domaća tjestenina koju sami radimo

Poslovi koji se očekuju

- rad na kućici, prodaja, naplata i izdavanje hrane i pića

- obračun smjene

- pomoć pri pripremi jednostavnih jela

- komunikacija s kupcima

- održavanje radnog mjesta

- timski duh i komunikativnost

- uobičajeni ostali poslovi