PRO SPORT d.o.o. zapošljava Advent ugostiteljska kućica radnik (m/ž)

Lička kuća posao Advent ugostiteljska kućica radnik (m/ž)

Osjetite jedinstvene okuse i mirise Like!

U bogatoj i raznovrsnoj gastronomskoj ponudi Adventa u Zagrebu posebno mjesto zauzima Lička kuća. Osmišljena s puno ljubavi prema zavičaju i ličkoj hrani, svakodnevno vam nudi izvorne ličke proizvode: domaće kobasice, čvarke, ličke pole s basom i slaninom, rakiju, krumpir, zelje, velebitsko pivo…

Sve su naše namirnice autohtone, 100% prirodne, proizvedene bez aditiva i konzervansa i zato smo mi drukčiji od svih ostalih. Prepoznali su to i naši klijenti i posjetitelji pa nam se zato stalno nanovo vraćaju.

Želite li uistinu probati nešto drukčije i nešto sasvim posebno – dođite u Ličku kuću!

Potražite nas na adventu svakog dana od 26. studenoga do 7. siječnja i osjetite jedinstvene mirise i okuse Like!

Datum početka natječaja

31.10.2019.

Datum kraja natječaja

01.12.2019.

Poslodavac

PRO SPORT d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Lička kuća
Advent, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb - kućica Advent od 26.11.2019. do 07.01.2020.

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

odlična plaća po satu

Područje rada

radnik na kućici

Srednja škola

pomoćni konobar, pomoćni kuhar, pomoćni radnik u baru/kuhinji, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Lička kuća traži radnika (m/ž)

22.11.2019. do 07.01.2020.

Tražimo radnika ili radnicu za rad na ugostiteljskoj kućici Lička kuća (Zagreb).

Poslovi koji se očekuju

- rad na kućici, prodaja, naplata i izdavanje hrane i pića

- obračun smjene

- pomoć pri pripremi jednostavnih jela

- komunikacija s kupcima

- održavanje radnog mjesta

- timski duh i komunikativnost

- uobičajeni ostali poslovi

Uvjeti:

- osoba koja voli rad s ljudima

- poznajete osnove ugostiteljstva ili ste voljni naučiti

- znanje engleskog jezika

Nudimo:

- prijava na određeno vrijeme

- satnica: 25-30 kn

- ugodna i prijateljska radna atmosfera