BUGENVILA INVESTICIJE d.o.o. zapošljava Chef de partie (m/ž)

Restoran Bugenvila posao Chef de partie (m/ž)

Bugenvila u Cavtatu  je vrhunski restoran smješten na rivi u staroj jezgri Cavtata, u sklopu marine za megajahte.

Kuhinja je otvorenog tipa i blizu sjedećim gostima i tako iz više kuteva u svakom trenutku vidljiva i na ušima gostiju.

Restoran nudi jelovnike za ručak, večeru, barsku hranu, djecu i catering za privatne zrakoplove.

Datum početka natječaja

24.03.2021.

Datum kraja natječaja

27.04.2021.

Poslodavac

BUGENVILA INVESTICIJE d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Bugenvila
Obala dr. Ante Starčevića 9, Cavtat, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

chef de partie

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bugenvila u Cavtatu traži chefa de partie (m/ž)

Prijavi se i postani dio vrhunskog tima!

Nudimo Vam :

- ugovor na određeno uz mogućnost na neodređeno

- plaća netto 7.500 kn

- radno vrijeme min. 60 sati tjedno

- jedan slobodan dan u tjednu

- osigurani smještaj u destinaciji rada bez režija i topli obrok

Uvjeti :

- 3 godine iskustva rada u samostalnom radu ili vođenju manjeg tima

- iskustvo u radu s ribom, mesom i povrćem, kao i proizvodnji jednostavnijih peciva

- bazno poznavanje internacionalne kuhinje

- reprezentativan i njegovan izgled, neagresivan karakter i dobre komunikacijske vještine

- strast i predanost u radu sa svježim namirnicama

- dobro funkcioniranje pod pritiskom i spremnost na rješavanje problema

Dodatno

  • mogućnost dodatnog usavršavanja/staža u Michelin restoranima u Europi

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Šefa kuhinje (m/ž)