Ugostiteljski obrt Novak zapošljava Djelatnik u restoranu brze prehrane (m/ž)

Surf bar posao :: Djelatnik u restoranu brze prehrane (m/ž)

Surf Bar prepoznat je po visokoj kvaliteti usluga, kao i bogatoj ponudi koju imamo na raspolaganju.

Možemo se pohvaliti zavidnom količinom piva, čak 40 vrsta. Sami caffe bar je pet friendly te se može slobodno doći s četveronožnim ljubimcima.

Osim u dobroj pivi, možete uživati i u raznim koktelima te ujedno koristiti internet, a na raspolaganju su u svakom trenutku stručni i ljubazni djelatnici.

 Nudimo i mogućnost iznajmljivanja brdskih bicikala za vožnju po predivnoj i divljoj prirodi rta Kamenjaka i južne Istre.

Surf bar traži :: Djelatnik u restoranu brze prehrane (m/ž)

Datum početka natječaja

22.07.2019.

Datum kraja natječaja

22.08.2019.

Poslodavac

Ugostiteljski obrt Novak

Ugostiteljski objekt

Surf bar
Selo 62, Premantura, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Premantura, Istra

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

pomoćni kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Surf bar zapošljava djelatnika u restoranu brze prehrane (m/ž)

Početak rada odmah!

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- smještaj i 1 obrok osigurani

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- iskustvo poželjno, ali nije uvjet

- poznavanje engleskog jezika

- pouzdanost, odgovornost i ljubaznost