PLETER-USLUGE d.o.o. zapošljava Domar (m/ž)

Restoran Mozart (Dom HB) posao Domar (m/ž)

Vodeći računa o specifičnim zahtjevima korisnika usluga, društvo „Pleter-usluge d.o.o.“ pruža ugostiteljske, hotelijerske, usluge čišćenja i održavanja objekata na kvalitetan i korisnicima zadovoljavajući način, direktno ili putem outsourcinga.

Ugostiteljstvo je naša primarna djelatnost. Velika mreža restorana omogućuje nam organizaciju i dostavu cateringa na gotovo cijelom području RH. Najviša razina kvalitete i profesionalnost usluga te zadovoljstvo klijenata naša je zadaća! Posebnu pažnju posvećujemo Vašim željama i potrebama.

Posjetite nas u ugodnom ambijentu restorana Dom hrvatskih branitelja u Puli gdje vas čeka profesionalno osoblje i odlično pripremljena hrana koja će zadovoljiti svačije apetite.

Datum početka natječaja

31.05.2019.

Datum kraja natječaja

01.07.2019.

Poslodavac

PLETER-USLUGE d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Mozart (Dom HB)
Čerinina 23, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

održavanje objekta

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo i zapošljavamo domara (m/ž).
Pridruži se našem odličnom timu u Puli !

Nudimo Vam:

- plaća po dogovoru

- na neodređeno vrijeme – upražnjeni poslovi

- rad u ugodnoj atmosferi

Opis poslova:

Poslovi održavanja prostora objekata, opreme, instalacija, poslovi čišćenja i uređenja okoliša

Uvjeti:

- radno iskustvo godinu dana

- pouzdanst i odgovornost

- sposobnost rada u timu

Dodatno

* Osobe koje ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17) dužne su uz prijavu na natječaj dostaviti dokaze navedene u članku 103. Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti.

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Konobar (m/ž)

Kuhar (m/ž)

Čistačica  (m/ž)

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Sobarica (m/ž)