Horvat turizam putnička agencija d.o.o. zapošljava Edukacija za domaćice na brodu sa zapošljavanjem (m/ž)

Skipper4you posao Edukacija za domaćice na brodu sa zapošljavanjem (m/ž)

Skipper4you.com osnovan je 2002. godine. Ideja je bila omogućiti čarterima najbolju moguću uslugu, jer posao u Hrvatskoj se tek razvijao.

Nakon 5 godina rada, gotovo svi veliki čarteri na Jadranu postaju naši partneri.

Od samih početaka pa sve do danas imamo isti cilj.

S odličnom organizacijom, ozbiljnim pristupom ka problemima, razvojem novih tehnologija i suvremenom komunikacijom, nautičku uslugu uvijek dižemo na višu razinu ne samo u Hrvatskoj nego i na području cijelog Mediterana a i šire.

Sada, nakon 14 godina iskustva  s ponosom možemo reći da smo vodeća nautička agencija u Hrvatskoj u pružanju usluga nautičkog osoblja s vlastitim edukativnim centrom, kao i u organizaciji TB-a, evenata i flotila.

Datum početka natječaja

29.10.2019.

Datum kraja natječaja

10.12.2019.

Poslodavac

Horvat turizam putnička agencija d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Skipper4you
Ilica 213, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Jadran

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

nakon edukacije mogućnost zapošljavanja uz odlična primanja

Područje rada

edukacija sa zapošljavanjem

Srednja škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Postani domaćica na brodu i pridruži se našem timu (m/ž)

Edukacijom dobivate široke mogućnosti zapošljavanja na brodovima

Nudimo Vam:

- tečaj domaćice koji se održava tijekom proljeća u srednjem Jadranu (praktični i teoretski dio)
- svaka polaznica će dobiti znanja iz prve ruke vezano uz posao domaćice u yachting businessu
- tečaj se održava na hrvatskom i na engleskom jeziku

Osnovne informacije o tečaju

Postani domaćica na brodu

* tečaj domaćice na brodu je pogodan za kandidatkinje koje žele raditi kao domaćice u yachting businessu

* tečaj domaćice održava se tijekom proljeća u srednjem Jadranu (praktični i teoretski dio)

* svaka polaznica će dobiti znanja iz prve ruke vezano uz posao domaćice u yachting businessu

* tečaj se održava na hrvatskom i na engleskom jeziku

UVJETI:

- kulinarsko predznanje
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- snalažljivost u stresnim situacijama
- komunikativnost
- sposobnost snalaženja u novonastalim situacijama

TERMIN DATUM    CIJENA
1.                 15.04.-18.04.2020.

               4.290,00 kn

CILJ / OPIS

Cilj tečaja koji traje 4 dana, jest omogućiti kroz praktičan i teoretski trening dobivanje znanja za posao domaćice u yachting businessu.

Nakon odrađenog tečaja kandidatkinje su kvalificirane i mogu se zaposliti u yachting businessu kao hostese.

Nije potrebno nikakvo iskustvo u jedrenju da biste pohađali ovaj tečaj.

TRAJANJE TEČAJA

4 dana

LOKACIJA TEČAJA

Mjesto Marina kod Trogira (Marina Agana - Marina) početna baza. Za vrijeme tečaja plovi se središnjim dijelom Jadrana.

BRODOVI / PLOVILA

Za ovaj tečaj koristimo katamaran i upoznajemo se ostalim plovilima u čarteru.

INSTRUKTORI

Svi instruktori su vrlo iskusne domaćice sa višegodišnjim iskustvom u radu kao i skiperi sa iskustvom u provedbi tečajeva

BITNE INFORMACIJE ZA TEČAJ:

  • minimalno 4, maksimalno 6 polaznika po brodu

  • tečaj je isključivo za punoljetne osobe

  • nije potrebno iskustvo u plovidbi ili radu kao domaćica

Prijavite se na edukaciju i pronađite posao

Klikni i posani Skipper

Dodatno

Specifikacija sadržaja tečaja

Manevriranje brodom (pomoć skiperu)
  • vezanje broda

  • odlazak s veza

  • prilazak doku

  • sidrenje

  • vezanje na plutaču

  • rad na različitim tipovima brodova

Navigacijske vještine (pomoć skiperu)
  • rad na karti i brifing sa gostima

  • peljarenje (određivanje rute)

Rješavanje mehaničkih problema (pomoć skiperu)
  • osnovni problemi i njihovo rješavanje (svi sustavi na plovilu)

  • osnovni problemi s jedrima

Osnovna sigurnost
  • sigurnosna kontrola/obuka

  • spašavanje čovjeka u moru

Brodska kuhinja
  • korištenje brodske kuhinje

  • izrada tjednih menija

  • nabavka hrane i pića

  • posluživanje hrane i pića

  • sljubljivanje jela i pića

Čišćenje plovila
  • čišćenje palube i natpalublja

  • čišćenje kuhinje i salona

  • čišćenje soba

  • čišćenje toaletnog i kupaonskog prostora

Socijalne vještine
  • odnos prema gostima

  • odnos prema čarteru

  • rješavanje kriznih situacija