Gem mediteran adriatica doo zapošljava Glavni kuhar (m/ž)

Restaurant Filippi posao Glavni kuhar (m/ž)

Na šetnici Petar Kanavelić s koje puca spektakularan pogled na Pelješac i otočiće ispred grada nanizali su se brojni restorani ,među kojima je i  Restaurant Filippi koji je svjetski poznat i priznat prema preporuci Michelina.

Gotovo svi će vam reći da koriste tradicionalne recepte, lokalne namirnice s otočkih polja i mora, svježe ubrane začine, sjajna vina lokalnih vinara… No ipak su uspijeli izdvojiti se i iz ponude gostima pružiti nešto čega u susjedstvu nema.

Filippi su ponosi svojom artisan tjesteninom i čuvenim žrnovskim makarunima uz koju se odlično slaže romb pečen na timijanu s kremom od buče, salatom od šparoga, poriluka, rotkvica i boba. Rombu uz bok ide patka pečena u masti s kremom od kisele jabuke i korom od naranče na vrhu te sirupom od naranče.

Pečena hobotnica s tikvicama i lumbarajskim pomidorinima u jednim je britanskim novinama predstavljena kao jedno od deset stvari zbog kojih vrijedi posjetiti Korčulu i Filippi!

U sve, ali baš sve vrijedi staviti neko od  maslinovih ulja s otoka: Torkul i ulje OPG-a Marović i nazdraviti našim nagrađivanim vinima.

Datum početka natječaja

03.03.2021.

Datum kraja natječaja

06.04.2021.

Poslodavac

Gem mediteran adriatica doo

Ugostiteljski objekt

Restaurant Filippi
Cvjetno naselje 23, Korčula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Korčula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina, 5-10 godina

Znanja i kompetencije

kuhar, šef kuhinje

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restaurant Filippi zapošljava glavnog kuhara (m/ž)
Prijavi se i postani dio tima!

Nudimo Vam :

- posao od 01.05 do 01.10.2021.

- plaću ovisno o znanjima i kompetencijama

- osiguran smještaja

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti :

- minimalno 5 godina radnog iskustva

- marljivost i urednost

- radu u timu

- odgovornost