Gastroposao.eu - prvo mjesto za zapošljavanje ili potragu za radnicima u sektoru ugostiteljstva i turizma
Notos d.o.o. zapošljava Glavni kuhar (m/ž)

Restoran Pensatore posao Glavni kuhar (m/ž)

Ugodan ambijent i domaćinska atmosfera s romantičnim pogledom na more. Vrhunski, domaći i uvijek svježi specijaliteti od kojih će Vam gastronomski užitak ostati u nezaboravnom sjećanju.

Mala konoba sa sjajnom terasom i veličanstvenim pogledom na more bazi se na maloj, ali probranoj a la carte ponudi jela.

Na našem meniju svaki će gost pronaći nešto za sebe jer su u ponudi jela od ribe, mesa te tjestenina, no sve pripremljeno na jedan poseban naćin.

Neki naši specijaliteti već su nadaleko poznati, pa ćemo spomenuti samo neke, npr. makarune s brbavicama ili jastogom, kozji sir s medom i orasima, te smokve prelivene čokoladom...

Dođite i provjerite zašto smo u vrhu gastronomske ponude.

Osnovno o poslu

Datum početka natječaja

29.04.2021.

Datum kraja natječaja

02.06.2021.

Poslodavac

Notos d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Pensatore
Šetalište Petra Kanavelića, Korčula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Korčula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

šef kuhinje

Obrazovanje:

Željeno obrazovanje/stručna sprema kandidata

Srednja škola

Godine radnog iskustva

1-3 godine

Znanja i kompetencije

šef kuhinje

Jezici

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Pensatore traži glavnog kuhara (m/ž)

Prijavi se i postani dio vrhunskog tima!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru

- smještaj i hrana osigurani

- rad u smjenama

Uvjeti:

- minimalno dvije godine radnog iskustva

- poznavanje poslova pripreme hladne, te pripremanja i kuhanja tople kuhinje

- iskustvo u organizaciji poslova za funkcioniranje kuhinje

- briga o namirnicama

Top