Dva asa d.o.o. zapošljava Grill majstor (m/ž)

Pizzeria-Pečenjara Dva Asa posao Grill majstor (m/ž)

Pizzeria – pečenjara 2 asa smještena u Puli (Valdebek) nudi široku gastro ponudu ukusnih pizza i jela s roštilja. Pizzeria 2 asa nudi i dostavu jela.

Gosti se uvijek rado vraćaju u 2 asa zbog kvalitetno pripremljenih jela, ugodnog ambijenta te ljubaznog osoblja.

Datum početka natječaja

20.12.2019.

Datum kraja natječaja

22.01.2020.

Poslodavac

Dva asa d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Pizzeria-Pečenjara Dva Asa
Modrušanov prilaz 31, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

grill majstor

Srednja škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Dva asa zapošljavaju grill majstora (m/ž)

Pridruži nam se u centru Pule!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru

- stalni radni odnos

- rad u ugodnom i poticajnom okruženju

Uvjeti:

- potrebne osnove znanja na grillu

- spremnost na timski rad

- pouzdanost i odgovornost