Barbados obrt za ugostiteljstvo zapošljava Konobar - 3 izvršitelja (m/ž)

Barbados caffe bar posao Konobar - 3 izvršitelja (m/ž)

Caffe bar Barbados za Vas je svoja vrata otvorio 08.11.2018. godine s ciljem pružanja ugodne atmosfere i profesionalne usluge.

Posjetite nas na adresi Stoja 14a u prizemlju trgovačkog centra Max City svakim danom od 08:00-22:00.

Prostrana terasa za ugodno ispijanje odličnih kava, nasmijano i ljubazno osoblje, a uz to je i pet friendly !

Datum početka natječaja

04.06.2019.

Datum kraja natječaja

05.07.2019.

Poslodavac

Barbados obrt za ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Barbados caffe bar
Stoja 14a, Pula, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Pula

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

po dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Barbados caffe bar zapošljava konobare (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo vam:

- plaća po dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- 1-3 godine iskustva

- obavezno poznavanje engleskog jezika + poželjno još jedan (talijanski i njemački)

- pouzdanost i odgovornost