Bastion no. 19 zapošljava Konobar (m/ž) - 2 djelatnika

Bastion no.19 posao Konobar (m/ž) - 2 djelatnika

Bastion No. 19 na znakovitoj adresi Masarykova 19 u Zagrebu, bar je koji s pravom nosi ime Bastion jer kako stvari stoje, prava je utvrda gastronomskog užitka i odličnih okusa.

Bastion No. 19 donosi odličnu ponudu vina, piva i kave. Posebno se ističe ponuda piva, od stranih do domaćih craft piva, dok se vinska lista stalno nadopunjuje te se ekipa Bastiona trudi stalno donositi nova vina u ponudu.

Također je prilično veliki izbor vrsta vina na čaše i to nekih rijetkih primjeraka kao što su Orthogneiss Muscadet, Marienburg Clemensbusch Riesling, La Stoppa Ageno i Plava Greda Blatina.

No, ono zbog čega ćete se stalno vraćati na kušanje vina u ovom baru jer taj, ispravan, ritual točenja vina na čaše gdje je boca vina prezentirana gostu i kojemu tek nakon što kuša vino i odluči se za određeni okus, konobar natoči čašu i neprimjetno ga ostavi da uživa u svim čarima svog omiljenog pića.

Datum početka natječaja

28.05.2021.

Datum kraja natječaja

01.07.2021.

Poslodavac

Bastion no. 19

Ugostiteljski objekt

Bastion no.19
Masarykova 19, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bastion no.19 zapošljava konabare (m/ž) - 2 djelatnika

Zaposli se u centru Zagreba!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru

- na određeno vrijeme uz mogućnost stalnog radnog odnosa, preferiramo ljude koji žele dugotrajni radni odnos

- uredno radno vrijeme i radni raspored

Uvjeti:

- motiviranost za edukacijom i proširivanjem znanja

- komunikacijska kultura

- izvrsno znanje engleskog jezika

- osnove rada na računalu

- održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme

- pouzdanost i odgovornost, ljubaznost i snalažljivost