Patrick & Rosemary d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž) - 4 djelatnika

Ivekova pivnica posao Konobar (m/ž) - 4 djelatnika

Na početku Starogradske ulice, nasuprot Hostela Samobor, stara je kuća temeljito obnovljena i pretvorena u reprezentativan ugostiteljski lokal na dvije etaže, s dvorištem kojim dominira ljetna kuhinja i mali potočić.

Unutrašnjost "Ivekove pivnice" prepuna je krasnih rukotvorina izrađenih maštovitim rukama doktorice Helen Ružić, a posebno je impresivno dvorišno pročelje, mozaično složeno od drvenih trupaca.

U prizemlju se nalaze dvije prostrane sale i tematska lovačka soba, a na katu salon za opuštanje uz piće, raskošan balkon i dječji kutak.

U gastro ponudi "Ivekove pivnice" prevladavat će tradicionalni pivnički specijaliteti uz poneka maštovita iznenađenja šefice kuhinje, a ljubitelje "tekućeg hmelja" obradovat će izuzetno široka paleta točenih piva.

Datum početka natječaja

21.09.2020.

Datum kraja natječaja

24.10.2020.

Poslodavac

Patrick & Rosemary d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Ivekova pivnica
Starogradska 5, Samobor, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Samobor

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

ovisno o znanjima i kompetencijama

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Ivekova pivnica zapošljava konobare (m/ž)

Postani dio našeg tima!

Nudimo Vam:

- posao na neodređeno uz probni rok

- plaća ovisno o znanju i kompetencijama

- 2 slobodna dana

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo min. godinu dana

- komunikativnost, ljubaznost, urednost

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost