Arbiana d.o.o. zapošljava Konobar(m/ž) i barmen (m/ž)

Hotel Arbiana posao Konobar(m/ž) i barmen (m/ž)

Luksuzni boutique hotel Arbiana je idealno mjesto za one koji traže savršen omjer vrhunske kvalitetne usluge i kulturnog gostoprimstva prožetog otmjenim interijerom I raskošnim okolišem. Nalazi se na otoku Rabu, najzelenijem otoku na Jadranu, te jednom od najsunčanijih mjesta u Europi. Smješten je uz samo more, okružen opojnim mediteranskim parkom u starom gradu Rabu, koji očarava svojom tisućljetnom povješću.

Sagrađen 1924. godine kao utočište ondašnje europske aristokracije, svih ovih godina hotel je prepoznatljiv po svojem ekskluzivnom odnosu prema gostu i visokoj kvaliteti usluge, te sitnicama koje svakom gostu boravak u hotelu Arbiana čine posebnim i fantastičnim iskustvom. Ponekad, male stvari čine veliku razliku… Idealna je destinacija za odmor najzahtjevnijih gostiju u potrazi za profinjenom i opuštajućom atmosferom.

Trideset elegantno i šarmantno uređenih soba i apartmana, razlikuje se svojim različitim oblicima, dekorom interijera ekskluzivnim materijalima i vlastitom jedinstvenošću. Hotel je nedavno obnovljen i uređen po najvišim standardima luksuza i udobnosti. Liftom se dolazi do otmjenih soba rashlađenih klima-uređajem, opremljenih LED televizorima sa satelitskim programom, te bežičnim pristupom internetu. S balkona pruža se spektakularan pogled na Jadransko more, a s prozora djela soba uranja se u čari starog grada, koji je sa svoja četiri zvonika i romaničkom arhitekturom na dohvat ruke.

U gurmanskom restoranu “Agatini vrtovi ”, uz ekskluzivna vina najboljih svjetskih i hrvatskih vinara, očekuju vas pažljivo odabrane najsvježije lokalne sezonske namirnice koje naš vrhunski chef sa svojim timom pretvara u ukusne delicije otočne, mediteranske i internacionalne kuhinje. Na prekrasnoj terasi restorana uživajte u miru zelenila, uz jutarnju kavu i fini doručak. U Lounge baru u sklopu restorana i Wine baru „G9“ možete uživati u popodnevnom osvježenju, aperitivu prije večere ili čaši vina za „laku noć“.

Datum početka natječaja

25.01.2019.

Datum kraja natječaja

16.02.2019.

Poslodavac

Arbiana d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Hotel Arbiana
Obala kralja Petra Krešimira IV br. 12, Rab, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rab

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

po dogovoru

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo konobara (m/ž) i barmena (m/ž) za rad u sezoni 2019.
Početak rada: travanj 2019.
Pridružite se timu našeg luksuznog boutique hotela na otoku sreće Rabu

Nudimo Vam:

- plaća po dogovoru
- predugovor
- smještaj i hrana osigurani
- prije početka rada obavezna vinska škola u trajanju 3 dana u Stupničkim dvorima u vinariji Galić

Uvjeti:

- radno iskustvo min.3 godine u A la cart restoranu
- znanje dva jezika engleskog,njemačkog ili talijanskog
- poznavanje vina je prednost
- ljubaznost i komunikativnost
- odgovornost i pouzdanost
- spremnost na timski rad

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Šef kuhinje/ kuhar (m/ž)