Plavi podrum Volosko d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž)

Restoran Plavi podrum posao :: Konobar (m/ž)

Plavi podrum smješten je u slikovitom vološćanskom mandraću uz samo more i s tradicijom dužom od 100 godina najstariji je restoran na opatijskoj rivijeri. Danas ga odlikuje vrhunska moderna europska kuhinja, koja inzistira na svježim lokalnim namirnicama, tek ulovljenim škampima i ribama spajajući tradicionalno i moderno. Izbor vrhunskih sezonskih namirnica uvjetuje redovite izmjene jelovnika u Plavom podrumu.

Restoran nudi bogatu selekciju prvoklasnih maslinovih ulja, različitih vrsta soli i kruha, kao i odličan izbor vina o kojima posebno brine vlasnica, Daniela Kramarić, najbolja hrvatska sommelierka.

Plavi podrum otvoren je tijekom cijele godine i sve dane u tjednu, a u toplijoj polovici godine gosti mogu uživati na prostranoj terasi, svega nekoliko metara od mora.

Restoran već godinama održava najvišu razinu usluge, o čemu najbolje govore brojna priznanja koja ga svrstavaju u sam vrh hrvatske gastro scene i među 100 najboljih restorana svijeta.

Posjet Plavom podrumu doživljaj je za dugo pamćenje.

Dobro došli!

Restoran Plavi podrum traži :: Konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

30.08.2019.

Datum kraja natječaja

22.09.2019.

Poslodavac

Plavi podrum Volosko d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Plavi podrum
Obala Frana Supila 6, Opatija, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Opatija, Kvarner

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Plavi podrum u Opatiji zapošljava konobara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu!

Nudimo:

- rad kroz cijelu godinu (4 tjedna godišnjeg odmora)

- 1 slobodan dan u tjednu

- plaća prema dogovoru

- ugodna i prijateljska radna atmosfera

Uvjeti:

- obavezno radno iskustvo u ribljem restoranu

- poznavanje stranih jezika je prednost

- pouzdanost, odgovornost i urednost

- sposobnost rada u timu

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)