Imperial Riviera d.d. zapošljava Konobar (m/ž)

Imperial Riviera d.d. posao Konobar (m/ž)

Imperial Riviera d.d. jedna je od deset najvećih turističkih kompanija u Hrvatskoj, nastala pripajanjem društva Hoteli Makarska d.d. društvu Imperial d.d. u lipnju 2019. godine. Nova tvrtka spoj je kvalitete i poslovne tradicije Imperiala i Hotela Makarska dulje od pet desetljeća. Od studenog 2019. izvršena je i kupnja Valamar Parentino hotela u Poreču (ex hotel Zagreb).

Imperial Riviera d.d.​​​​​​​ tvrtka je koja na Rabu ima 5 hotela i 2 auto kampa u sklopu kojeg su  Valamar Padova HotelValamar Carolina Hotel & Villas, Eva Sunny Hotel & Residence by Valamar, San Marino Sunny Resort by Valamar,Padova Camping Resort by Valamar.

Uz savršene plaže, duboke uvale i hladovinu visokih borova  opustite se možete na jednom od elegantnih vanjskih bazena ili zakoračiti u kristalno čisto more.

Prepustite se masaži s mirisnim aromama otoka, a možete nagradit svoje nepce kreativnim okusima Mediterana na terasi sa spektakularnim pogledom na zalazak sunca. Lider u odmorišnom turizmu otoka Raba, gdje su gosti i zaposlenici na prvom mjestu.

Datum početka natječaja

10.06.2021.

Datum kraja natječaja

13.07.2021.

Poslodavac

Imperial Riviera d.d.

Jurja Barakovića 2, Rab, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rab, Poreč, Makarska

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

konkurentna primanja

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar, konobar u restoranu

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Imperial Riviera zapošljava konobara (m/ž)

Pridružite se našem vrhunskom timu!

Nudimo Vam:

- rad u profesionalnom okruženju
- smještaj i dva topla obroka
- konkurentna primanja
- sustav nagrađivanja i stimuliranja
- mogućnost educiranja
- nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac
- zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od jednog mjeseca

Uvjeti:

- KV konobar
- poželjno radno iskustvo od dvije godine, od čega jedna godina na poslovima usluživanja
- poželjno znanje dva strana jezika
- komunikativnost, ljubaznost, usmjerenost na gosta

Područja odgovornosti:

- primanje i usluživanje gostiju hranom i pićem pospremanje sale i ostalih prostorija za početak rada
- primanje narudžbi, blokiranje, izdavanje i naplaćivanje računa
- obračunavanje dnevnog utrška i novca koji se uz specifikaciju predaje blagajniku
- briga o čistoći i izgledu stolova
- samostalno rješavanje jednostavnih reklamacija gostiju

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Glavni kuhar (m/ž)

Kuhar (m/ž)