Jadranka turizam d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž) - više djelatnika

Jadranka turizam d.o.o. posao Konobar (m/ž) - više djelatnika

Jadranka turizam d.o.o., članica  Jadranka grupe iz Malog Lošinja, već je 70 godina među najvećim hotelskim tvrtkama u Hrvatskoj.

Pod brendom Lošinj Hotels & Villas društvo upravlja s 6 hotela visoke kategorije među kojima su i prvi hoteli s 5* na Lošinju - luksuzni hotel Bellevue, te Boutique Hotel Alhambra 5* (član Small Luxury Hotels of the World), vila Hortensiavila Augusta u uvali Čikat, koji se ističu specifičnom 5* premium ponudom, te te Vitality Hotel Punta, Wellness Hotel Aurora i Family Hotel Vespera, koji usko specijaliziranom ponudom na razini 4* odgovaraju različitim zahtjevima gostiju.

Smještajni kapacitet Lošinj Hotels & Villas je preko 3.500 gostiju, sa stalnim povećanjem noćenja domaćih i inozemnih gostiju. Pod brendom Camping Cres & Losinj, Jadranka turizam d.o.o. upravlja s tri kampa na otocima Lošinju i Cresu: family kampom Čikat 4*, naturističkim kampom Baldarin 3* i kampom Bijar 2*.

U proteklih pet godina kompanija je je uložila značajna novčana sredstva u podizanje kvalitete smještajnih kapaciteta, ugostiteljskih objekata i u edukaciju kadrova.

Cilj nam je  postati sinonim za ponudu najboljeg zdravog odmora na Mediteranu.

Datum početka natječaja

19.04.2021.

Datum kraja natječaja

22.05.2021.

Poslodavac

Jadranka turizam d.o.o.

Dražica 1, Mali Lošinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Lošinj i Cres

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

stimulativna primanja - visina plaće ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

konobar, konobar u restoranu

Jezici

engleski, njemački, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Jadranka turizam zapošljavaju konobara (m/ž)
Zaposli se na Lošinju!

Nudimo Vam:

- posao u inovativnom i poticajnom okruženju

- smještaj i dva obroka (doručak i jedan topli obrok) bez naknade

- osigurana je radna odjeća i obuća

- osigurana izrada sanitarne knjižice za radna mjesta kojima je ista obvezna

- inozemnim zaposlenicima osiguravamo i snosimo troškove izdavanja dozvole za boravak i rad te prijave privremenog boravka

- stimulativna primanja

- na osnovnu plaću obračunava se minuli rad te svi dodaci na plaću za rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, kontinuirani popodnevni rad, povremeni noćni rad

- stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

- edukacije i mogućnost napredovanja

- produžetak Ugovora o radu za preraspodijeljeno radno vrijeme (slobodni dani) i evv. ostvarene dane godišnjeg odmora

- naknada troškova prijevoza do mjesta prebivališta nakon isteka ugovora o radu

Uvjeti:

- stručna sprema: KV/ SSS ugostiteljskog smjera konobar

- radno iskustvo :minimalno dvije godine

- aktivno znanje minimalno dva strana jezika (engleski jezik kao prvi jezik, ostali njemački ili talijanski jezik)

- poželjni završeni tečajevi srodni ugostiteljskoj struci: Sommelierstvo, tečaj za barmena ili baristu

Opis posla:

- posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima

- boniranje i naplata pruženih usluga hrane i pića

- komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka

- kvalitetno i pravovremeno posluživanje gostiju

- briga o željama i potrebama gostiju

- organizacija stolova i primanje narudžbi

- postavljanje i apserviranje (raspremanje) stolova u restoranu

- priprema i završni radovi u restoranu

- priprema i završni radovi u restoranu

- briga o čistoći opreme, inventara i prostora

- poštivanje standarada i operativnih procedura u radu

Vještine:

- izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima

- točnost, urednost, fleksibilnost i kreativnost

- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

- sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

- spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina

- gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostu

- usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Kuhar (m/ž)

Konobar/barmen (m/ž)