Valamar Riviera d.d. zapošljava Konobar (m/ž) - više izvršitelja u Poreču, Rapcu, Dubrovniku, na otocima Krku i Rabu

Valamar Riviera d.d. posao Konobar (m/ž) - više izvršitelja u Poreču, Rapcu, Dubrovniku, na otocima Krku i Rabu

Valamar Riviera nudi najbolje uvjete u Hrvatskoj za sezonski rad u turizmu i priliku za razvoj karijere u najatraktivnijem gospodarskom sektoru. Valamar sezonskim zaposlenicima nudi plaću koja je 27 posto viša od prosječne plaće u turizmu te osigurava odlične uvjete smještaja i tri obroka dnevno. U zadnje dvije godine u izgradnju i obnovu hotela za djelatnike, „Kuća Valamar”, kompanija je uložila više od 60 milijuna kuna. Valamar Riviera, najveća turistička kompanija u Hrvatskoj, ove će godine zapošljavati gotovo 7.000 djelatnika u 34 hotela i 15 kampova smještenih od Istre i Kvarnera do Dubrovnika.

Datum početka natječaja

16.02.2019.

Datum kraja natječaja

24.03.2019.

Poslodavac

Valamar Riviera d.d.

Stancija Kaligari 1, Poreč, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Poreč, Rabac, Dubrovnik, otoci Krk i Rab

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

poticajna plaća

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo i zapošljavamo KONOBARE (m/ž)!
Pridruži se našim odličnim timovima!

KONOBAR (m/ž) – više izvršitelja u Poreču, Rapcu, Dubrovniku te na otocima Krku i Rabu

Potrebna znanja, vještine i iskustvo:

·SSS/KV konobar

·radno iskustvo šest mjeseci

·poželjno znanje najmanje dvaju svjetskih jezika

Područja odgovornosti:

·primanje i usluživanje gostiju hranom i pićem

·pospremanje sale i ostalih prostorija za početak rada

·primanje narudžbi, blokiranje, izdavanje i naplaćivanje računa

·obračunavanje dnevnog utrška i novca koji se uz specifikaciju predaje blagajniku

·briga o čistoći i izgledu stolova

·samostalno rješavanje jednostavnih reklamacija gostiju

Uvjeti zaposlenja:

·zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme s probnim radom u trajanju od jednog mjeseca

·nakon uspješne sezone mogućnost ulaska u mjeru stalni sezonac i program Valamar +3

·smještaj i topli obroci na teret poslodavca

·rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

·edukacije i specijalistička obuka iz područja posluživanja

Dodatno

Prepoznajete li u našim potrebama i očekivanjima svoju priliku, prijavite se na:
dobarposaouvalamaru.com/prijava

Za dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte:
Valamar Riviera d. d. Sektor ljudskih potencijala, Stancija Kaligari 1, 52440 Poreč,
T 052 408 106 / 052 408 145
E [email protected]
www.dobarposaouvalamaru.com