TBF d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž) - više izvršitelja

Mr. Jack posao Konobar (m/ž) - više izvršitelja

Što se to novo sprema???

Svima nam dobro poznati whisky bar Mr. Jack u Zagrebačkom naselju Stenjevec svoja će vrata ponovno otvoriti sredinom prosinca u novom uređenom ruhu s pregršt iznenađenja.

Na svima nama je da se još malo strpimo, te svi zajedno otkrijemo o čemu se to točno radi.

Kao i do sad za očekivati je da Vas Mr. Jack neće razočarati te da smo za svoje goste pripremili veliki izbor alkoholnih i bezalkoholnih pića, te hranu.

Pridružite nam se uskoro te s nama započnite još jednu ludu pustolovinu!

Datum početka natječaja

08.11.2019.

Datum kraja natječaja

25.11.2019.

Poslodavac

TBF d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Mr. Jack
Stenjevečka 8a, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

prema dogovru

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar u restoranu, šanker, Internet i e-mail

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Mr. Jack zapošljava konobara (m/ž)!

Prijavi se i postani dio odličnog tima!

Nudimo Vam:

- stalno zaposlenje

- rad u ugodnoj atmosferi

- plaću ovisno o znanjima i kompetencijama

Uvjeti :

- minimalno 1 godina radnog iskustva

- marljivost i urednost

- pristojnost i lijepo ophođenje s gostom

- mogućnost rada u timu

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Slastičar (m/ž)

Pomoćni kuhar - više izvršitelja (m/ž)