Adecco d.o.o. zapošljava Konobar (m/ž)

Adecco - agencija posao :: Konobar (m/ž)

Tko je Adecco?

Adecco Group, sa sjedištem u Zürichu u Švicarskoj, vodeći je svjetski pružatelj usluga na području ljudskih resursa. S oko 31 000 zaposlenih u punom radnom vremenu i oko 5 100 poslovnica u preko 60 zemalja i područja svijeta, grupa Adecco nudi širok spektar usluga, svakodnevno povezujući gotovo 650 000 privremenih djelatnika s preko 100 000 klijenata. Usluge Adeccoa pripadaju širokom nizu kategorija – od privremenog i stalnog zapošljavanja, razvoja karijere i talenata, do pružanja usluga outsourcinga i savjetovanja. Grupa Adecco nalazi se na popisu od 500 najuspješnijih svjetskih tvrtki – Fortune Global 500.

Društvo Adecco S.A. osnovano je u Švicarskoj (ISIN: CH0012138605), a Adecco S.A. dionice kotiraju na švicarskoj burzi SIX Swiss Exchange (ADEN).

Adecco je vodeća multinacionalna kompanija koja s više od 33.000 zaposlenih i mrežom od 5.000 poslovnica u 60 zemalja nudi širok raspon usluga u području ljudskih potencijala. Naše usluge svakodnevno koristi preko 100.000 klijenata.

Adecco - agencija traži :: Konobar (m/ž)

Datum početka natječaja

23.05.2016.

Datum kraja natječaja

25.06.2016.

Poslodavac

Adecco d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Adecco - agencija
Fra Grge Tuškana 37, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

kasa i stanje robe

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Za našeg klijenta tražimo ljubaznu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

Konobar (m/ž) - Zagreb

Odgovornosti:

  • Posluživanje gostiju pićem te usmjerenost na zadovoljstvo gosta
  • Priprema i posluživanje pića i napitaka
  • Ispostavljanje računa i naplata usluga
  • Vođenje brige o čuvanju zaliha pića i namirnica koje se poslužuju
  • Zaprimanje narudžbi i savjetovanje gostiju
  • Održavanje čistoće objekta

Uvjeti:

  • SSS
  • Poželjno iskustvo na poziciji konobara
  • Raspoloživost za rad u smjenama
  • Poznavanje barem jednog stranog jezika

Nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Ugodno radno okruženje
  • Rad u dinamičnoj i ugodnoj radnoj okolini

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom jeziku s naznakom za navedeno radno mjesto najkasnije do 31.05.2016.

Adecco Hrvatska d.o.o. ishodilo je dozvolu za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva klasa: UP/I-102-02/03-04/07 od 05.6.2003.