Hrana i  Još j.do.o. zapošljava Konobar (m/ž)

Konoba Pošada posao Konobar (m/ž)

Konoba je jedan od najprepoznatljivijih gastronomskih simbola Dalmacije, opće mjesto bogate gastronomske baštine Dalmacije.

Konoba Pošada smjestila se u zagrebačkom Maksimiru i svakodnevno vam nudi različita tradicionalna domaća jela. U našem ugodno uređenom prostoru, uz naše ljubazno osoblje i vrhunski užitak slasnih domaćih jela, dobit ćete dojam da ste nadomak mora.

 Domaći ambijent, ugodna atmosfera i ponuda majstorski spravljenih pravih domaćih jela mediteranske kuhinje s posebnim naglaskom na specijalitete Dalmatinske zagore i Sinjske krajine, razlozi su za uvijek iznova posjetiti našu konobu.

Bogat izbor ukusnih jela mijenja se svakodnevno, te vam tako pružamo mogućnost biranja hrane pripremljene svježim i zdravim namirnicama. Kvalitetu naših jela upotpunjuje i činjenica da pripremamo domaću, tradicionalnu hranu, a ne pribjegavamo fast foodu.

Radimo svakim radnim danom, osim ponedjeljka, kako biste se mogli odmoriti od pripremanja nedjeljnog ručka i navratiti kod nas!

Datum početka natječaja

30.10.2019.

Datum kraja natječaja

30.11.2019.

Poslodavac

Hrana i Još j.do.o.

Ugostiteljski objekt

Konoba Pošada
Ulica Miroslava Kraljevića 11A, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća - ovisno o znanjima i kompetencijama kandidata

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola

konobar u restoranu, pomoćni konobar, Internet i e-mail, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba Pošada zapošljava konobara (m/ž)!

Postani dio našeg tima i pridruži nam se već ovog proljeća!

Nudimo Vam:

- plaću ovisno o znanjima i kompetencijama kandidata

- slobodan ponedjeljak

- rad u ugodnoj atmosferi

- plaćen prekovremeni rad

Uvjeti :

- motivacija za rad

- urednost, pristojnost i radišnost

- iskustvo je poželjno