V5 09 ESTATES D.O.O zapošljava Konobar (m/ž)

NPU Cafe posao Konobar (m/ž)

NPU Cafe nosi puno ime Non Plus Ultra što u prijevodu znači “bolje ne može” stoga se cijeli koncept idealno uklopio na adresu Šestinski vijenac 2.

U interijeru se pazilo na svaki detalj uređenja i svaka je sitnica na svom mjestu kako bi se stvorio ambijent u kojem se svi osjećaju ugodno i dobrodošlo, od rasvjete, preko stolova i stolica do šalica za kavu.

Na ulazu će vas dočekati šank i vitrina s finim zalogajima koje možete birati, zatim baršunaste smaragdno-zelene fotelje koje samo čeka da se u njih smjestite, a druga prostorija, ograđena staklenim stijenama otkriva nekoliko stolova, od kojih jedan zauzima cijelu širinu prostorije i nadvisuje ga velika tropska tapeta.

Sve druge brendove koje držimo idu jedni s drugima, po kvaliteti i jedinstvenosti, pa tako se ponudi može naći Cogito kava, artisan Mork kakao iz Australije, Teapigs čajeve iz Engleske, Medenko sladoled, cheesecake i tortilje iz Good Fooda, Fentimans, domaće ledene čajeve i naravno prefine delicije iz Korice.

Jedna od njegovih najvećih prednosti jer se izdvaja iz gradske vreve, a Sljeme je od njega nadohvat ruke stoga može postati idealno stajalište u jednoj vikend priči ako već ne živite dovoljno blizu da bi samo kratko navratili.

Datum početka natječaja

03.09.2020.

Datum kraja natječaja

26.09.2020.

Poslodavac

V5 09 ESTATES D.O.O

Ugostiteljski objekt

NPU Cafe
ŠESTINSKI VIJENAC 2, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

početna plaća 5.000,00 kn

Područje rada

konobar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

konobar

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

NPU Cafe zapošljava konobara (m/ž)

Postani dio našeg tima!

Nudimo Vam:

- posao na neodređeno uz probni rok mjesec dana

- početna plaća 5.000,00 kn

- rad u 3 smjene, 40 sati tjedno, plaćeni prekovremeni, slobodan dan

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo nije uvjet

- poželjno poznavanje osnova engleskog jezika

- komunikativnost, ljubaznost

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost