Kristal invest d.o.o .  zapošljava Konobar u restoranu (m/ž)

Restaurant Bazilika posao Konobar u restoranu (m/ž)

Naše ime svjedoči o bogatoj povijesti ovoga prostora. Smješteni smo tik uz arheološko nalazište ranokršćanske Bazilike iz 9.st. te vam nudimo jedinstveni spoj vrhunskih gastronomskih delicija koje su prožete davnom prošlošću na koju smo iznimno ponosni. Posjetite nas i doživite ovo mjesto koje spaja naizgled nespojivo.

Svi sastojci s kojima radimo su svježi, a pogotovo riba koja je “od mora do stola”. Sva tradicionalna jela imaju veoma dugu povijest, a naša je misija jelima naših predaka udahnuti duh modernih vremena. Nema ništa bolje za romantičnu večeru. Uživat ćete!

Kvalitetna hrana i odlična pića naša su briga, a vaše je jedino da sa sobom ponesete dobru volju i puno smijeha!

Datum početka natječaja

03.05.2021.

Datum kraja natječaja

06.06.2021.

Poslodavac

Kristal invest d.o.o .

Ugostiteljski objekt

Restaurant Bazilika
Primorska 42, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag, Novalja

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

plaća prema dogovoru ovisno o znanju, vještini i kompetencijama

Područje rada

konobar u restoranu

Srednja škola

Jezici

engleski, talijanski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bazilika zapošljava konobara u restoranu (m/ž)

Zaposli se u centru Novalje!
Početak rada : 01.06.2021.

Nudimo vam:

- osigurani smještaj u sobama iznad restorana  u trokrevetnim sobama

- plaća prema dogovoru

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti:

- radno iskustvo :minimalno dvije godine

- poznavanje engleskog  i/ili njemačkog jezika

- vještine usluživanja i prodaje

- gostoljubivost i profesionalni odnos prema gostu

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Šanker (m/ž)