KADRA JOBS zapošljava Konobari, kuhari, pizzaioli, sobarice... (m/ž)

KADRA JOBS posao Konobari, kuhari, pizzaioli, sobarice... (m/ž)

Datum početka natječaja

15.11.2019.

Datum kraja natječaja

15.12.2019.

Poslodavac

KADRA JOBS

Ugostiteljski objekt

KADRA JOBS
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Austria

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme, Sezonski

Naknada

plaća po dogovoru

Područje rada

konobar

Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

1-3 godine, 3-5 godina, 5-10 godina

Jezici

engleski, njemački

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

NIKAD NIJE KASNO ZA DOBAR POSAO U AUSTRIJI!
TRAŽIMO SVE PROFILE ZA UGOSTITELJSTVO

KONOBARI. KUHARI, PIZZAIOLI, SLASTIČARI, SOBARICE, OSOBLJE ZA RECEPCIJU... (m/ž)
NETO PLAĆE OD 1.800 € NAVIŠE - OVISNO O POZICIJI, ZNANJU, ISKUSTVU I KOMPETENCIJAMA
NJEMAČKI JEZIK - POPUSTI NA NAŠE TEČAJEVE ZA KANDIDATE KOJI SE PRIJAVE PUTEM PORTALA GASTROPOSAO!

Uvjeti

- odgovarajuće radno iskustvo

- znanje njemačkog jezika na odgovarajućoj razini, (min. A2 do B1), ovisno o poziciji

- znanje drugog jezika je prednost - poželjno znanje još barem engleskog jezika

- EU državljanstvo

- profesionalnost, odgovornost, pouzdanost

Dodatno

PRIJAVE: [email protected]

Napomena: molimo šaljite životopise na engleskom ili njemačkom jeziku, po mogućnosti u Europass formatu.