Vina Bibich zapošljava konobarica/konobar za rad u kušanoci i wine baru

Vina Bibich posao konobarica/konobar za rad u kušanoci i wine baru

Vina Bibich obiteljska je „boutique“ vinarija koja se proizvodnjom vina bavi kroz više generacija. Obiteljski korijeni sa prvim pisanim tragovima sežu u 15. stoljeće. Tijekom povijesti obitelj se uvijek bavila proizvodnjom vina. Naša vina nalaze se na vinskim listama najboljih svjetskih restorana, u New Yorku, Tokiju, Stockholmu.. „Bibich“ kao brand je prepoznat među ljubiteljima vina kao drugačiji, svoj, originalan i intrigantan. A to je i naša misija, u moru istoličnih, unificiranih, globalnih vina zadržati svoj osobni pečat  s naglaskom na teritorij i mikrolokaciju odakle dolaze.

Proizvodimo vino sa nešto više od 20 hektara vinograda, oko polovice u obiteljskom vlasnišvu, a ostatak sa površina u kooperaciji. Godišnja proizvodnja se kreće oko 120 000 boca iz 3 vinogorja: skradinskog, nadinskog i prominskog. Konstantno smo usmjereni ka najvišoj kvaliteti grožđa, izvornosti i prirodnosti bez kompromisa. Berba se obavlja ručno u gajbice, sa pažnjom da svaki grozd ostane u idealnim uvjetima do transporta u vinariju i prerade.

Datum početka natječaja

01.12.2019.

Datum kraja natječaja

31.12.2019.

Poslodavac

Vina Bibich

Ugostiteljski objekt

Vina Bibich
Zapadna Ulica 63, Plastovo, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Skradin i Bibich Estate (Plastovo)

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

atraktivna plaća uz bonus

Područje rada

konobar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

konobar u restoranu, pomoćni konobar, sommelier, Internet i e-mail, kasa i stanje robe

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Tražimo konobara/konobaricu za rad u kušaonici i wine baru

Lokacija: Skradin & Bibich Estate (Plastovo)
Početak rada: 01.05. 2020.

Bibich Wine - na stolovima najboljih svjetskih restoranaUvjeti

- poznavanje konobarske struke

- prednost poznavanje vinske kulture, osnove sommelierstva

- spremnost na edukaciju

- rad u timu i timski duh

- poželjno znanje stranih jezika - engleski obavezno

- poticajna plaća uz odlične bonuse

- mogućnost napredovanja

- prema potrebi osiguran smještaj

Kušanje vina na Bibich EstateBibich KušaonicaBibich kušaona - proizvodi