SUNCE HOTELI d.d. zapošljava Kuhar a la carte (m/ž)

Bluesun hotels & resorts posao Kuhar a la carte (m/ž)

Bluesun Hotels & Resorts najveći je hotelski lanac u Srednjoj Dalmaciji koji broji 13 hotela smještenih u 6 sunčanih destinacija – Bol, Supetar, Brela, Tučepi, Marija Bistrica i  Starigrad-Paklenica.

Bluesun Hotels & Resorts je poslodavac jednakih mogućnosti za sve i cijeni raznolikosti u svojoj radnoj okolini te potiče apliciranje svih kvalificiranih pojedinaca bez obzira na spol, nacionalnu pripadnost, vjeru, spolnu orijentaciju, rasu, invaliditet, roditeljski ili bilo koji drugi status zaštićen zakonom o radu RH.

Uhvati priliku za rast i razvoj u turizmu!

Datum početka natječaja

29.03.2021.

Datum kraja natječaja

03.05.2021.

Poslodavac

SUNCE HOTELI d.d.

Ugostiteljski objekt

Bluesun hotels & resorts
Trpinjska 9, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Bol, otok Brač

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme, Sezonski

stimulativna primanja - visina plaće ovisi o znanjima i kompetencijama kandidata

Područje rada

kuhar-majstor

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Jezici

engleski

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Bluesun Hotels & Resorts zapošljavaju kuhare a la carte (m/ž)

Uhvatite priliku za rast i razvoj u turizmu!

Nudimo Vam:

- edukaciju, uvođenje u posao pri zašpošljavanju

- osiguran smještaj u destinaciji rada i topli obrok

- mogućnost napredovanja u jednom od vodećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj

- mogućnost dodatnog usavršavnja u našoj Bluesun akademiji

- timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženje

- kontinuirane edukacije, usavršavanje i razvoj u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj!

Uvjeti:

- minimum 2 godine iskustva rada u hrvatskoj i /ili internacionalnoj kuhinji

- poznavanje engleskog jezika

- visoka razina odgovornosti i želja za učenjem

Odgovornosti:

- priprema jela u a la carte restoranu

- održavanje i poboljšanje standarda kvaliteta hrane i proizvodnje

- suradnja sa vrhunskim šefovima i konstantan razvoj stručnih vještina

- mogućnost napredovanja na Sous chefa i Chef de partie

Dodatno