U.O Petrović zapošljava Kuhar (m/ž)

Konoba Vidrovača posao Kuhar (m/ž)

Konoba Vidrovača smještena u istoimenoj uvali, 2 nautičke milje uzvodno uz tok rijeke Krke, u blizini mosta "Krka" nadomak ACI marine Skradin. Okružena je prirodnom ljepotom pejzaža: jedinstvenim spojem stijena, raslinja i plavozelene vode skradinskog fjorda. Već više od dvadeset godina Vidrovača je omiljeno mjesto svih onih koji uplove u skradinsku marinu.

U ponudi lokalnih specijaliteta možete uživati od školjki do rakova, a posebno su dobre njihove čokalice, slasne pržene ribice poput gavuna kojima poseban okus daje bočata voda, spoj mora i slatke vode rijeke Krke, u kojoj su ulovljene.

Uz dobru hranu nezaobilazna je i fina kapljica stoga smo vam pripremili mnoštvo domaćih i inozemnih vina, šampanjaca i nezaobilaznih koktela.

Privez za brodove omogućen je na pontonu dugom cca 50 m sa 20 -tak muringa.Također je moguć dolazak po goste taxi brodom na poziv kojima možemo ponuditi i robinzonski smještaj u našim apartmanima.

Datum početka natječaja

25.02.2021.

Datum kraja natječaja

28.03.2021.

Poslodavac

U.O Petrović

Ugostiteljski objekt

Konoba Vidrovača
Vrulje 75, Bilice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Bilice

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Sezonski

Naknada

ovisno o znanjima i kompetencijama

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba Vidrovača zapošljava kuhara (m/ž)

Prijavi se i postani dio tima!

Nudimo Vam :

- sezonski posao od 01.05 do 01.10.2021.

- plaću ovisno o znanjima i kompetencijama

- prednost za djelatnike iz okolice, ali po potrebi mogućnost smještaja

- rad u ugodnoj atmosferi

Uvjeti :

- minimalno 3 godine radnog iskustva

- marljivost i urednost

- radu u timu

- odgovornost

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Pomoćni kuhar (m/ž)