Rudi S, obrt za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu zapošljava Kuhar (m/ž) - chef de partie

Konoba Pelegrini posao Kuhar (m/ž) - chef de partie

Pelegrini se nalazi u srcu Šibenika, u 700 godina staroj Vili Pelegrini-Tambača, pokraj Katedrale Sv.Jakova. Kulinarska filozofija chefa Rudolfa Štefana bazira se na kreativnom spajanju tradicionalnog i modernog. Naglasak je na lokalnim namirnicama i kontinuiranoj edukaciji osoblja, dok je imperativ inovativno reinterpretirati tradicionalne okuse. Gastronomsko nasljede neiscrpna im je inspiracija, a izvrsnost u svakom trenutku cilj je kojemu se teži iz dana u dan.

Pelegrini smatramo svojom kućom i funkcioniramo kao obitelj Restoran Pelegrini nositelj je Michelinove zvjezdice.

Okus je kralj kuhinje, a kod nas su to prepoznatljivi lokalni okusi. Servis je isto tako izuzetno važan i zato se trudimo da naš pristup gostima bude topao te da prenesemo našu ljubav prema gastronomiji i našem Šibeniku. Naša filozofija temelji se na kreativnoj kombinaciji tradicije i inovacije.

Palača Pelegrini smještena je u igastronomsko naslijede našeg mjesta odgovara elementu tradicije, dok naše tumačenje domaće gastronomije i koncept Pelegrinija odražavaju suvremene trendove. Pelegrini iskustvo više je od fine večere. Svake godine nastojimo unaprijediti našu uslugu kako bismo se prilagodili zahtjevima naših gostiju ili kako bismo njihov fokus prebacili na sastojke koje želimo izložiti. Pelegrini je danas puno više od samog restorana.

Kroz godine smo postali prepoznatljivi po brojnim suradnjama s malim hrvatskim proizvođačima na čijim proizvodima gradimo našu kulinarsku filozofiju.

Pokrenuli smo Chefs’ Stage internacionalni kongres gastronomije i ugostiteljstva koji organiziramo u Šibeniku. To je gastronomska platforma koja okuplja regionalne lidere i profesionalce u gastronomiji, ugostiteljstvu i hotelijerstvu. Također, smo osnovali zakladu Budi Foodi koja školuje mlade talente u gastronomiji.

Snaga Pelegrinija je u timu koji broji 20-ak ljudi. Pelegrini smatramo svojom kućom i funkcioniramo kao obitelj.

2021. 17.5./20 4 toke Gault & Millau, Najbolji restoran – Gault & Millau

2020 – 1* Michelin, 17/20 – 4 toke Gault & Millau,

2019 – 1* Michelin, 17/20 – 4 toke Gault & Millau, 94/100 Falstaff, Grand Prix za višegodišnju izvrsnost – Dobri Restorani

2018 – 1* Michelin, 17/20 – 4 toke Gault & Millau, Najbolji restoran Hrvatske/Chef godine – Dobri Restorani

2017 – JRE Service Award 2017, Najbolji restoran Hrvatske/Chef godine – Dobri Restorani

2015, 2016 – Najbolji restoran Hrvatske – Dobri Restorani

Datum početka natječaja

18.02.2022.

Datum kraja natječaja

19.03.2022.

Poslodavac

Rudi S, obrt za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu

Ugostiteljski objekt

Konoba Pelegrini
Jurja Dalmatinca 1, Šibenik, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Šibenik

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

prema dogovoru + bonusi

Područje rada

chef de partie

Srednja škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Znanja i kompetencije

kuhar, Internet i e-mail

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba Pelegrini zapošljava kuhara - chef de partie (m/ž)

Prijavi se i postani dio vrhunskog tima!!!

Nudimo Vam:

-posao u inovativnom i poticajnom okruženju

-dva obroka

-naknada troškova sanitarnog pregleda

-uključivanje u program nagrađivanja (bonusi)

-stjecanje iskustva uz iskusne i stručne mentore

-edukacija i mogućnost napredovanja

-naknada za smještaj

Uvjeti:

- radno iskustvo minimalno 3 godine

- komunikativnost, ljubaznost

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost