Cissa d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž) - chef de partie

Konoba Boškinac posao Kuhar (m/ž) - chef de partie

U lijepom ambijentu konobe Boškinac održavaju se sve vrste događanja – od vinskih degustacija, domjenaka, proslava rođendana, do vjenčanja, organiziranih večera uz dalmatinske klape i različitih slavlja. Nude se domaći specijaliteti, primjereni ambijentu i usklađeni s ugođajem rustikalnog prostora. Opuštena atmosfera pridonijet će uživanju u delicijama poput svjetski poznatog paškog sira, nezaobilaznog pršuta, slanih inćuna...

U našoj konobi, simbolu dalmatinskog identiteta i gastronomske kulture koja slavi lokalnu gastronomiju, nude se samo najbolji gastronomski užici i okusi ovoga kraja, a to znači domaća, izvorna hrana u skladu s mediteranskom kulturom življenja, jela sa gradela, ispod peke i iz krušne peći. Doživljaj je to koji svaki posjetitelj sa žarom prepričava kad se vrati kući.

Stoga, želite li da vaša svečanost, vjenčanje, obilježavanje važnog događaja ili jednostavan posjet i obilazak našega hotela bude savršen, naša konoba stoji vam na raspolaganju. Jer ključ vrata od konobe i danas čuva mirise tek otvorenih bačava, ondje svjetluca maslinovo ulje i kriju se okusi i mirisi dalmatinskih specijaliteta.

Datum početka natječaja

16.02.2022.

Datum kraja natječaja

16.03.2022.

Poslodavac

Cissa d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Konoba Boškinac
Škopaljska ulica 220, Novalja, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Otok Pag, Novalja

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme, Na neodređeno vrijeme

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

chef de partie

Srednja škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina

Znanja i kompetencije

kuhar, sanitarna knjižica, Internet i e-mail

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba Boškinac zapošljava : Chef de partie (m/ž)!

Prijavi se i postani dio super tima u Novalji!

Nudimo vam:

- plaća prema dogovoru

- osiguran smještaj i hrana

- prijevoz na posao i s posla

- mogućnost napredovanja

Uvjeti:

- poželjno radno iskustvo minimalno 3 godine

- ambiciozni profesionalci, koji vole izazove i napredovanje

- iskustvo u radu sa grillom i otočnim specijalitetima

- poznavanje domaće tradicionalne kuhinje

- kolegijalni duh i trajno posvećeni izvrsnosti