Leorah d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž)

Zagyland posao Kuhar (m/ž)

Raditi u hotelijerstvu i ugostiteljstvu u Hrvatskoj za niz poslodavaca gotovo 30 godina, odraditi niz događaja, vjenčanja, cateringa, kongresa i seminara, rođendana i obiteljskih proslava, coffee breakova, cocktail partya, dočeka Novih godina, teambuildinga, tečajeva, predavanja, prezentacija, protokola i predotvaranja donosi u životu – veliko iskustvo, znanje, puno poznanstava i prijateljstava ali i ono nešto što nas je dovelo do projekta Zagyland – imati napokon nešto svoje

Putujući po Hrvatskoj i Svijetu upijali smo ponudu, gostoprimstvo i osjećaj „value for money“ kako bismo jednog dana sve doživljaje i osjećaje pretočili u posebnu ponudu i bili drugačiji.

Okružen pitomim zagorskim bregima, u pitoresknom mjestu Konjščina i u blizini planine Ivanščice, smjestio se Zagyland.

Zagyland u svom sastavu nudi 7 vrhunski opremljenih soba, restoran sa 80 sljedećih mjesta i terasom od 120 mjesta, caffe bar, dvoranu za sastanke, wellness centar sa bazenom, sauna i jacuzzi, suvenirnic, Club za privatne zabave, sportske terene za nogomet, košarku, badminton, stolni tenis, stolni nogomet, odbojku, streličarstvo, zračnu pušku, seljački golf, bicikle i quadove, sjenice sa rostiljem i izlete

Ponuda kuhinje je nacionalna sa bogatom enotekom.

Hotel i SRC, izletište, gastronomska meka, odmor za oči i dušu, obiteljsko okupljalište … Toliko izbora, a tako malo vremena, razlog više da se viđamo i češće.

Dobro došli u Zagyland !

Ne sanjajte svoj život, živite svoj san !

Datum početka natječaja

20.05.2021.

Datum kraja natječaja

10.06.2021.

Poslodavac

Leorah d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Zagyland
Loborsko završje 124, Lobor, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Konjšćina, Krapinsko - Zagorska županija

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Zagyland zapošljava kuhara (m/ž)

Prijavi se i postani dio tima u novootvorenom hotelu i SRC Zagyland!

Početak rada : 01.06.2021.

Nudimo Vam:

 - zaposlenje na neodređeno u novoj kuhinji s novim uređajima

 - redovno radno vrijeme - dvije smjene

 - 1 slobodan dan tjedno prema dogovoru

 - plaća prema dogovoru

- set uniformi

- edukacija za Kopa pećnicu, barista, vinske osnove

Dodatno

Uvjeti:

- radno iskustvo poželjno

- urednost i marljivost

- želja za učenjem i timski rad