iVIZIJA d.o.o. za poslovne i informatičke usluge i turizam zapošljava Kuhar (m/ž)

Hotel Villa Magdalena posao Kuhar (m/ž)

Hotel Villa Magdalena je prvi hotel, kategorije četiri zvjezdice u Hrvatskom Zagorju, smješten na pitomom brežuljku u samom centru Krapinskih Toplica samo 45km od Zagreba.

Krapinske Toplice su od davnima poznato lječilište i kupalište, a danas ih povezujemo kao centar zdravlja s renomiranim specijaliziranim bolnicama te mjesto s najvećim i najnovijim vodenim parkom u Hrvatskoj – Aquae Vivae. Krapinske Toplice se nalaze u samom središtu Hrvatskog Zagorja, svega 15 minuta od svih eko, eno i kulturnih znamenitosti Hrvatskog Zagorja.

Hotel predstavlja moderno i ekskluzivno arhitektonsko zdanje, uklopljeno u pitomi brežuljak, s modernim i luksuzno opremljenim smještajnim jedinicama gdje svaka ima jedinstvenu uslugu – jacuzzi s ljekovitom termomineralnom vodom u dnevnom boravku.

Na najvišoj etaži hotela nalazi se panoramska wellness oaza sa saunama i whirlpoolom, a od lipnja 2017. proširena i unutarnjim bazenom i fitnessom.

Na najnižoj etaži nalazi se restoran s velikom vanjskom terasom i panoramskim pogledom na zagorske brege. Restoran hotela Villa Magdalena najnagrađivaniji je restoran regije.

Datum početka natječaja

02.12.2019.

Datum kraja natječaja

05.01.2020.

Poslodavac

iVIZIJA d.o.o. za poslovne i informatičke usluge i turizam

Ugostiteljski objekt

Hotel Villa Magdalena
Mirna ulica 1, Krapinske Toplice, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Krapinske Toplice

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

ovisno o znanju i kompetencijama

Područje rada

kuhar

Srednja škola

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

 Hotel Villa Magdalena u Krapinskim toplicama zapošljava kuhara (m/ž)

Pridruži se našem timu u srcu Zagorja!

Nudimo Vam:

- zapošljavanje na neodređeno vrijeme

- rad u ugodnom okruženju i dobrim radnim uvjetima

- profesionalno ispunjenje i mogućnost napredovanja

Uvjeti:

- poznavanje i pripremanje hladnih i toplih jela po dnevnim menijima i jelovnicima

- pripremanje jela za posebne događaje

- briga oko pravilnog skladištenje namirnica

- održavanje higijenskih i zdravstvenih standarda

- poštivanje uputa i normativa na području kuhinje

- čišćenje i održavanje kuhinjske opreme, inventara i radnih površina