Hotel Restaurant Turizam Villa Neretva d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž)

Vila Neretva Restoran – Hotel posao Kuhar (m/ž)

Restaurant Villa Neretva je otvoren u veljači 1990. godine. Uskoro je na katu restauranta uređeno osam klimatiziranih soba, te je nastao hotel – restaurant Villa Neretva. Svaka soba ima telefonsku i Internet vezu, televizor s domaćim i preko 400 satelitskih programa, centralno grijanje, klima uređaj, mini bar i drugo.Poznat je u zemlji i svijetu kao mjesto izuzetne gastronomske ponude.

 Našim gostima osim neretvanskih specijalitete od jegulja i žaba nudimo i riblje i mesne spacijalitete.

Također, tu su i domaće slastice kao što su torta od rogača i dalmatinska rožata uz vrlo bogatu vinsku kartu domaćih i stranih buteljiranih vina kvalitetnih i visokokvalitetnih, arhivskih i sa geografskim porijeklom.

Zato i ne čudi podatak da je „Villa Neretva“ već 25 godina za redom na popisu 100 vodećih restorana Hrvatske, 20 restorana Gastro kluba Hrvatske, u klubu vječnih je jedna od 24 na području cijele domovine, te je ušla u knjigu Večernjeg lista „Najbolji hrvatski restorani“.Također je i ove godine na popisu TOP 20 restorana na Jadranu prema izboru Jutarnjeg Lista. Međunarodni žiri 10. festivala SW ITF`2007 CRO je našem filmu Turistička ponuda hotel-restauranta VILLA NERETVA autora Damira Štrbe dodijelio posebno priznanje za dojmljiv prikaz bogatstva turističke ponude doline Neretve.

Naš moto je:

BITI KORAK ISPRED DRUGIH, GOSTOLJUBIVOST I OSMJEH NA SVAKOM KORAKU. TO SMO MI, TO NUDIMO, A NIŠTA NAS NE KOŠTA.

Datum početka natječaja

06.03.2020.

Datum kraja natječaja

09.05.2020.

Poslodavac

Hotel Restaurant Turizam Villa Neretva d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Vila Neretva Restoran – Hotel
Splitska 14, Krvavac II, Metković, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Metković

Vrste zaposlenja

Na određeno vrijeme

Naknada

ovisno o znanjima i kompetencijama

Područje rada

kuhar

Srednja škola

Godine radnog iskustva

3-5 godina, 5-10 godina

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Villa Neretva zapošljava kuhara (m/ž)

Zaposli se u srcu Neretve!

Nudimo Vam:

- plaća prema dogovoru ovisno o znanjima i kompetencijama kandidata

- smještaj i hrana osigurani

- rad u kvalitetnom i motiviranom timu

Uvjeti:

- radno iskustvo minimalno 5 godina na istim ili sličnim poslovima

- naglasak na mediteransku kuhinju kojom dominiraju riblja jela

- spremnost na timski rad

- odgovornost i pouzdanost