Biberons d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž) / Pomoćni kuhar (m/ž)

Restoran Štorija posao Kuhar (m/ž) / Pomoćni kuhar (m/ž)

Kada odrastate u ambijentu toplog i sunčanog Mediterana u velikoj obitelji okupljenoj oko stola na kojem su se uvijek servirale same delicije ne može vas zaobići ljubav koja se javi prema svježoj namirnici, friško ubranom začinu i hrani koja okuplja drage ljude.

Štorija je priča o ljubavi i predanosti poslu kao i srcu unesenom u svako jelo i servirani tanjur koji odiše starinskim okusima i mirisima Dalmacije, uz dašak modernog izraza. To je ostvareni san dječaka kojeg je odmalena zanimalo što se krčka u kužini njegove bake pa je od najranijeg djetinjstva upijao mirise vrhunske spize i učio kakav okus treba imati dobro jelo.

Ovaj kutak Mediterana je savršena kulisa za pripremu moćnih zalogaja. Od ovog podneblja treba uzeti sve što ono nudi – i krš i kamen i more, a zatim sve sljubiti u jelu nadahnutom dalmatinskim temperamentom, kvalitetnom namirnicom i strašću prema kuhanju. Čitav me život vodio ka trenutku otvaranja restorana u kojem ću u starinskom ambijentu Dioklecijanove palače moći ponuditi najbolje što nude more, sunce, vjetar i kosi tereni na kojima raste vinova loza. Tuna koju serviramo do jučer je plivala Jadranom, a tog smo jutra ubrali timjan i ružmarin kojim smo začinili jelo. Sve je usmjereno na to da svojim gostima pružimo nezaboravan ugođaj.

U životu treba uživati. Treba stati, udahnuti more, opustiti se i nasmijati s dragim prijateljima, popiti čašu vina, poslušati dobru pjesmu, jesti vrhunsku spizu i prepustiti se trenutku. A upravo to je sve ono što Štorija pruža.

Datum početka natječaja

20.02.2020.

Datum kraja natječaja

24.04.2020.

Poslodavac

Biberons d.o.o.

Ugostiteljski objekt

Restoran Štorija
Obala Hrvatskog narodnog preporoda 15, Split, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Split

Vrste zaposlenja

Sezonski

Naknada

plaća ovisno o znanjima i kompetencijama kandidata

Područje rada

kuhar

Srednja strukovna škola

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Restoran Štorija zapošljava kuhara (m/ž) i pomoćnog kuhara (m/ž) !

Prijavi se i postani dio našeg tima!

Prijavi se na natječaj i zaposli se u vrhunskom restoranu u centru Splita!

Nudimo Vam :

- odlična primanja

- rad u vrhunskom restoranu

- rad u ugodnoj radnoj atmosferi

- smještaj ukoliko je potreban

Uvjeti :

- urednost i marljivost

- motiviranost za rad

- odgovornost

Dodatno

Dodatno zapošljavamo: Konobar (m/ž)