FI management d.o.o. zapošljava Kuhar (m/ž), Pomoćni kuhar (m/ž)

ALTERNATIVA BISTRO d.o.o. posao Kuhar (m/ž), Pomoćni kuhar (m/ž)

Alternativa Bistro je bistro koji se uskoro otvara u centru Zagreba, a koji kao što mu i samo ime govori pruža alternativu odnosno nudi nešto potpuno drugačije, a u skladu je s porebama tržišta.

Naime, radi se o restoranu prilagođene prehrane, koji će svojim gostima nuditi hranu niske razine ugljikohidrata (Low-Carbohydrate Food) omogućavajući im tako da usklade svoje zdravstvene potrebe i želju za ukusnom hranom.

Projekt otvaranja restorana nastavak je jedne cjeloživotne priče usmjerene na podizanje svjesnosti o tome što jedemo.

Ravnotežu između užitka u hrani i tjelesne težine možemo uspostaviti tako da kontrolirano smanjimo unos ugljikohidrata i šećera, mijenjajući i prilagođavajući recepte s različitim sastojcima na načine da jela budu primjerena različitim zdravstvenim potrebama, a da i dalje ostanu ukusna i slasna. Takvu hranu odlučili smo pripremati i nuditi u restoranu, ne bi li je učinili dostupnom tržištu i svim zainteresiranima, bez obzira da li njihov interes za prilagođenom prehranom potječe iz njihove želje ili iz zdravstvene potrebe.

Ukusne i zdrave obroke možete uskoro probati u Vlaškoj 35!

Vidimo se!

Datum početka natječaja

25.03.2022.

Datum kraja natječaja

01.04.2022.

Poslodavac

FI management d.o.o.

Ugostiteljski objekt

ALTERNATIVA BISTRO d.o.o.
Vlaška 35, Zagreb, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Zagreb

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

Prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Znanja i kompetencije

kuhar, pomoćni kuhar, sanitarna knjižica, Internet i e-mail

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Alternativa Bistro zapošljava kuhare (m/ž) - 2 izvršitelja i pomoćne kuhare (m/ž) - 2 izvršitelja

Prijavi se i postani dio tima!

Nudimo Vam:

- plaću prema dogovoru; ovisno o znanju i kompetencijama kandidata

- mogućnost napredovanja

- edukacije

Uvjeti:

- radno iskustvo nije uvjet, ali je poželjno (pomoćni kuhar)

- želja za učenjem i napredovanjem

- urednost i marljivost

- spremnost na timski rad