Jure obrt za ugostiteljstvo zapošljava Kuhar (m/ž)

Konoba Jure posao Kuhar (m/ž)

Atipični rovinjski restoran smješten u naselju Lacosercio, svega 10-tak minuta hoda od centra grada. Na ovaj restoran vjerojatno nećete slučajno naletjeti, no kada ga jednom pronađete, nećete požaliti.

Konoba pruža ugodan ambijent s velikim ognjištem i svega 10-tak stolova na terasi, daleko od ljetnih gužvi. Zaboravite uobičajene menije i prepustite da vam vlasnik Jurica preporuči dnevne specijalitete, jer ovdje je sve garantirano svježe, a ponuda temeljena na tradicionalnoj istarskoj kuhinji, svježoj ribi i mesu.

Tjestenine će vam biti poslužene direktno u posudi u kojoj su spravljene, a nikako nemojte propustiti biftek u zelenom papru ili s gljivama.

Datum početka natječaja

01.10.2019.

Datum kraja natječaja

03.11.2019.

Poslodavac

Jure obrt za ugostiteljstvo

Ugostiteljski objekt

Konoba Jure
Cademia 22, Rovinj, Croatia
 Prikaži kontakte

Opis posla

Lokacija

Rovinj, Istra

Vrste zaposlenja

Na neodređeno vrijeme

Naknada

plaća prema dogovoru

Područje rada

kuhar

Srednja škola, Srednja strukovna škola

Godine radnog iskustva

5-10 godina

Znanja i kompetencije

kuhar

Nije zadano!

Brza prijava na natječaj - klikni i zaposli se

Nudimo Vam

Konoba Jure zapošljava kuhara (m/ž)

Pridruži se našem veselom timu u Rovinju!

Nudimo:

- plaća prema dogovoru

- rad na neodređeno

- osigurani smještaj i hrana

- ugodna i prijateljska atmosfera

Uvjeti:

- radno iskustvo (min. 5 godina)

- pouzdanost, odgovornost i urednost

- sposobnost rada u timu

Dodatno

Dodatno tražimo i zapošljavamo:

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž) - 2 izvršitelja